Gündem

Vodafone’dan Yüz Güldüren Kampanya! Anında 3 GB İnternet Hediye; Testi Bitirene İse 5 Yıllık 1 TB İnternet Çekilişi!

Eğlenceli bir kampanya ile müşterilerine ve yeni müşterisi olacak olan kişilere hediye internet vermeye başlamış olan Vodafone, sunduğu kampanya kapsamında internet kişiliğini öğrenmeye yarayan “Vodafone Seviyorum İnterneti Testi” ile hediyeler dağıtıyor.

Herkese açık bir test olan “Vodafone Seviyorum İnterneti Testi” ile hediyeler veren Vodafone, kampanyası kapsamında bu testi çözen herkese 3 GB bedava hediye kazanma şansı veriyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi 3 GB Kazandırıyor

Müşterilerini sürekli olarak kazandıran kampanyalar ile buluşturan kurumlardan biri olan Vodafone, bu kez eğlenceli bir test ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin karşısına çıkıyor. Vodafone’un sitesi içerisinde yer alan ve https://vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/ linki ile ulaşılabilen “Vodafone Seviyorum İnterneti Testi”ni çözen Vodafonelu olmayan vatandaşlar için de sunan Vodafone, anında 3 GB internet kazanma şansı veriyor. Söz konusu testin yer aldığı siteye giderek, “Teste Başla” diyen Vodafonelu ya da başa operatör sahibi olan vatandaşların katılabileceği Vodafone Seviyorum İnterneti Testi, ekrana gelen soruların cevaplanmasının ardından altta yer alan “Devam” butonuna basılması ile gerçekleştiriliyor. Soruları cevapladıktan sonra ekrana gelen bilgi alanına cep telefonunu giren herkes, 3 GB hediye internetin yanı sıra 5 yıllık 1 TB internet kazanmak fırsatı yakalıyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Detayları

Yeni kampanyasına ilişkin detaylı bir duyuru metni yayınlamış olan Vodafone, kampanyadan sadece Vodafone aboneleri değil, diğer operatör aboneleri de yararlanabiliyor. Testte yer alan soruları cevaplayan abonelere hediye internet veren Vodafone, 3 GB bedava interneti doğrudan verirken; 5 yıllık 1 TB hediye internet için ise teste katılan vatandaşlara çekiliş hakkı sunuyor. İsteyen abonelerin testten sadece internet kişilik sonucunu öğrenerek ayrılabildiği bu test kapsamından bedava internet kazanabilecek olan kişilerin ise Türkiye Cumhuriyeti’nde ikametgah ederek, operatörlerine ait hatları yine buradan almış olması gerekiyor. Vodafone, resmi sitesi üzerinden yaptığı bu test sonucunda abonelerin bilgilerini herhangi bir kişi a da kurum ile paylaşmazken; kampanya kapsamında kazanılan hediye 3 GB internetin kullanım süresi 1 gün olarak belirlenmiş bulunuyor. Diğer operatöre mensup olan vatandaşların testi çözdükten sonra hattını Vodafone’a taşıması halindeyse kazandığı hediye interneti 1 ay boyunca kullanma şansı oluyor.

İlgili Makaleler