Gündem

Vodafone’un Hoş Geldin Kampanyası Her Şeyi Değiştirdi: Anında 5 GB İnternet Hediye! Üstelik Bir Ay Değil, Tam Bir Yıl Hediye Edilecek!

Türkiye’nin iletişim sektöründe lider şirketlerinden biri olan Vodafone, geçtiğimiz gün yen müşterileri için yeni bir kampanya daha duyurdu. Geçtiğimiz gün “Eve Hoş Geldin Kampanyası İle Vodafone’a Tekrar Gelmenin Tam Zamanı” başlığı ile duyuru metni yayınlayan Vodafone, kampanyası kapsamında 5 GB’a kadar internet hediyesi vereceğini açıkladı. Öte yandan Vodafone’un yeni kampanyasının detayları da bir bir ortaya çıkmaya başladı.

Yeni dönemde de müşterilerini kampanyasız bırakmayan Vodafone, yeni iletişim hizmeti alacak olan müşterileri için ol GB’lı bir kampanya daha düzenledi. Kampanya kapsamında yer alan tarifeler üzerinden internet alacak olan müşterilerine hediye GB’lar dağıtan Vodafone, 2 GB ve 5 GB olmak üzere 12 ay boyunca hediye edeceği iki ayrı internet paketini tanıttı.

Vodafone’un Hoş Geldin Kampanyaları Başladı

Her yıl birbirinden avantajlı hoş geldin kampanyaları düzenleyen Vodafone, yazın gelmesiyle birlikte yeni bir kampanya için de düğmeye bastı. Bu kampanya kapsamında sadece son 30 gün içerisinde numarasını Vodafone’a taşıyan müşterilerine hediye verecek olan Vodafone, taşıma işleminden sonra 054X ile başlayan numara sahibi müşterilerinin kampanyadan faydalanabileceğini açıkladı. Bu taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra internet paketi satın alma başvurusu yapan Vodafone müşterilerinin yararlanabileceği kampanyası kapsamında şirket, uyumlu tarife alacak olan müşterilerine 12 ay boyunca geçerli 0 TL karşılığında yurt içi 2 GB internet hediyesi; Red tarifeler alacak olan müşterilerine ise 12 ay boyunca geçerli 0 TL karşılığında yurt içi 5 GB internet hediyesi vereceğini açıkladı. Verdiği hediyeyi 12. fatura dönemi sonunda otomatik olarak iptal edeceğini duyuran Vodafone, yeni kampanyasının detaylarını da açıkladı.

Vodafone’un Yeni Kampanyasında Pakete Göre Hediye Değişiyor

Pakete göre hediye GB veren Vodafone, Eve Hosgeldin 2022 Paketi kapsamında geçerli olan paketlerini Uyumlu DK Bol 2022 Paketi ve Süper Uyumlu 2022 Paketi olarak açıkladı. Ek paket ücreti ve faydalarının müşterinin ürünü aldığı gün sayısına göre orantılanacağını duyuran Vodafone, hediye paket tanımlamasının sadece yetkili olan satış bayileri tarafından yapılacağını açıkladı. Bu kapsamda Vodafone’dan gelen onay mesajının ardından yeni müşterilerinin hediye GB’ı kullanmaya başlayabileceğini duyuran Vodafone, her ay dönümünde yani fatura tarihinde paketin yenileceğini duyurdu. Ay içerisinde kullanılmayan bakiyelerin fatura dönemi sonunda silineceğini hatırlatan Vodafone, paketin geçerli olmadığı bir tarifeye geçildiği durumda paketin otomatik olarak iptal edileceğini de ifade etti.

İlgili Makaleler