Gündem

WhatsApp Kullanıcı Sayısı Açıklandı ! İşte Yapılan Açıklama

Dünyanın en popüler mesajlaşma platformu olan WhatsApp için kullanıcı sayısı açıklandı. Kullanıcı sayısı hakkında önemli bir açıklama yapıldı.

Facebook’un 2014 yılında bünyesine kattığı WhatsApp için önemli bir açıklama yapıldı ve kullanıcı sayısı belirtildi.

Whatsapp’ın hakkında kullanıcı sayısı konusuna açıklık getiren bir açıklama yayımlandı.

Konu ile ilgili olarak Dünyanın en popüler mesajlaşma platformunun blogundan önemli bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada bugün itibari ile WhatsApp’ın dünya çapında 2 milyardan fazla kullanıcıya destek verdiği ifade edildi.

Bunun yanı sıra söz konusu açıklamada WhatsApp ‘ın uçtan uca şifreleme tekniği ile özel görüşmelerin kullanıcılara kaldığı ifade edildi ve gönderilen her bir özel mesaj koşulsuz olarak uçtan uca şifrelemeyle korunduğu güçlü şifreleme üzerinden gönderilen bilgileri güvende tutan kilit gibi çalıştığı ifade edildi.

WhatsApp Kullanıcı Sayısı
WhatsApp Kullanıcı Sayısı

YAPILAN AÇIKLAMA

Blog tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bugün itibariyle WhatsApp’ın dünya çapında 2 milyardan fazla kullanıcıya destek verdiğini paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz.

WhatsApp kullanılarak gönderilen her bir özel mesaj koşulsuz olarak uçtan uca şifrelemeyle korunur. Güçlü şifreleme, WhatsApp üzerinden gönderdiğiniz bilgileri güvende tutan ve sizi bilgisayar korsanlarından ve suçlulardan koruyan kırılmaz dijital bir kilit gibi çalışır. Mesajlar yalnızca telefonunuzda tutulur ve biz dahil başka hiç kimse mesajlarınızı okuyamaz veya çağrılarınızı dinleyemez. Özel görüşmeleriniz sizinle kalır”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir