Gündem

Yakın Zamanda Akaryakıt Alacak Olan Vatandaşlar Kaçırmasın; Bu Banka Her Akaryakıt Alımından Sonra MaxiPuan Hediye Ediyor! Katılım İçin…

Akaryakıta gelen zamlar seri bir biçimde gelirken, gelen indirimler hala tabelalara yansıtılmamış bulunuyor. Bu nedenle akaryakıtı hala oldukça yüksek fiyattan alan vatandaşlar, günden güne daha az araç kullanılır hale geliyor. Müşterilerine akaryakıt alımlarında hediye puan vereceğini duyuran bankalar ise, akaryakıt alımlarında müşterilerinin kazanmasını amaçlıyor.

Akaryakıt alımlarına yönelik kampanya geliştiren banklardan biri olan Türkiye İş Bankası, yeni dönemde artan akaryakıt zamlarına karşın müşterilerinin cebini korumak için harekete geçiyor. Müşterilerine her akaryakıt alımında kazandırmayı amaçlayan Türkiye İş Bankası, akaryakıt alan müşterileri için geçerli olacak bu özel kampanyanın detaylarını da kamuoyu ile paylaşmış bulunuyor.

Türkiye İş Bankası ve Shell İşbirliği Başladı

Akaryakıt alımı yapan müşterilerinin kazanması için düğmeye basmış olan Türkiye İş Bankası, bu kez Shell ile bir protokol imzalamış bulunuyor. 1 Ocak – 15 Şubat 2022 tarihleri arasında Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri 4. akaryakıt ya da otogaz alışverişine hediye MaxiPuan vereceğini duyurmuş olan Türkiye İş Bankası, 40 TL MaxiPuan hediye ediyor. Bu kampanyadan yararlanabilecek olan Türkiye İş Bankası müşterilerinin; Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar ve İş Bankası Bankamatik Kartları’na sahip olması gerekiyor. Kampanya katılımı ise, Maximum Mobil uygulaması üzerinden gerçekleştiriliyor.

Türkiye İş Bankası’nın Yeni Akaryakıt Kampanyasının Detayları Belli Oldu

Shell ile gerçekleştirdiği işbirliğine dair detayları da müşterisine aktarmış olan Türkiye İş Bankası, kampanya kapsamına; ticari kredi kartı, vadematik kart, aidatsız kartlar ile yapılan işlemleri dahil etmiyor. Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler için de herhangi bir puan ödemesi gerçekleştirmeyeceğini beyan etmiş olan Türkiye İş Bankası, ürün iptal ve iade işlemleri ile Maximum POS cihazından yapılmayan işlemleri de kampanyanın dışarısında tutuyor. Bunun yanı sıra ödül kazanımına dair de açıklamalarda bulunmuş olan Türkiye İş Bankası, kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarında yapılacak olan akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanıma açılacağı bildiriyor. Kazanılan MaxiPuan’ları 22 Şubat 2022 tarihine kadar müşterilerinin kartına yükleyen Türkiye İş Bankası, MaxiPuan’ların son kullanım tarihi olaraksa, 7 Mart 2022 tarihini belirlemiş bulunuyor.

İlgili Makaleler