Gündem

Yapı Kredi Bankası’ndan müşterilerine TL hediyeli yeni kampanya duyurusu! Hem fatura takibinden kurtulun hem de 150 TL’ye kadar World Puan hediyesi kazanın!

Ekonomi piyasalarının yukarı yönlü hareketlerinin devam ettiği şu günlerde piyasaları direkt olarak etkileyen ve dolayısı ile de gündelik hayat şartlarını daha da ağırlaştıran bazı olayların yaşanması, hali hazırda geçim derdinde olan vatandaşların omuzlarında ki yükün daha da artmasına sebep oldu. Bu durum günden güne içinden çıkılamayacak bir hale dönüşürken ay sonunu destekler ile getirmek zorunda olan vatandaşlar, bankaların kasım ayı kampanyalarını yakın takip altına aldı.

Geçtiğimiz seneden bu yana artan hizmet ve hizmet ürünleri fiyatlarına karşı karşılıksız destek alabilecekleri noktaları kaçırmamaya çalışan tüketicilere, Yapı Kredi Bankası’ndan da kasım ayı desteği geldi. Sene başından bu yana hem mevcut müşterileri hem de potansiyel müşterileri için pek çok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren Yapı Kredi Bankası, fatura talimatı vererek para hediyesi kazanılabileceğine işaret etti. Banka, 10 Aralık tarihine kadar geçerliliği bulunan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN OTOMATİK FATURA ÖDEME TALİMATI KAMPANYASI!

Günümüzde yaşanan zorlu ekonomik şartlara karşı mevcut müşterisine destek olmaya çalışan bankalar arasında yer alan Yapı Kredi Bankası, kasım ayına girilmesi ile birlikte hem yeni kampanyalar geliştirdiğini hem de mevcut kampanyalarının sürelerini uzattığını duyurdu. Bu kapsamda tüketicilerin otomatik fatura ödeme talimatı vererek para hediyesi kazanabileceklerini belirten Yapı Kredi Bankası, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

Yapı Kredi Bankası World kart kullanıcısı müşterileri için geliştirmiş olduğu yeni kampanya kapsamında verilecek olan her ödeme talimatına karşın belirli tutarlarda World Puan hediyesi tanımlayacağını bildirdi. Söz konusu hediye tutarları ise şu şekilde açıklandı:

  • 1 fatura ödeme talimatı veya HGS talimatı: 10 TL
  • 2 fatura ödeme talimatı: 25 TL
  • 3 fatura ödeme talimatı: 45 TL
  • 4 fatura ödeme talimatı: 70 TL
  • 5 ve üzeri fatura ödeme talimatı: 100 TL

Yapı Kredi Bankası ödeme talimatlarının kredi kartlarından verilmesi durumunda her talimat için +10 TL, toplamda ise +50 TL değerinde World Puan hediyesi kazanılabileceğini belirtti.

YAPI KREDİ BANKASI’NIN FATURA TALİMATI KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası’nın otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasından toplamda 150 TL’ye varan World Puan hediyesi kazanmak isteyen tüketicilerin, bankaya kayıtlı olan telefonları aracılığı ile TALİMAT yazıp bir boşluk bırakarak T.C. kimlik numaralarını yazmaları ve 4470’e kısa SMS göndermeleri gerekmektedir.

İlgili Makaleler