Gündem

Yarım Kalan Hikayeler ! 2 Şehidimizin Ardından Hikayeleri Kaldı

Suriye'de Esed rejiminin saldırısı sonrası şehit düşen Uzman Onbaşı Enes Alper ve silah arkadaşı şehit İbrahim Albayrak'ın evlilik yolunda olduğu ve daha yeni nişan yaptığı belirtildi.

Yarım kalan hikayeler ! Suriye’deki şehit haberleri herkesin yüreğini yakarken 2 şehidimizin ardında hikayeleri kaldı. İdlib’de şehit olan askerlerimizden İbrahim Albayrak ve Enes Alper’in yeni nişan yaptığı, evlilik hazırlığında olduğu öğrenildi.

YARIM KALAN HİKAYELER

Suriye’de Rusya’dan destek alan Esed rejimi, ikinci kez Türk askerlerini hedef aldı. Gerçekleştirilen hain saldırıda 5 askerimiz şehit olurken 5 askerimiz de yaralandı. Bu şehitlerimizin ardında yarım kalmış hikayeleri kaldı. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından saldırıya misliyle karşılık verildi ve 101 rejim askeri öldürüldü. Rejimin saldırısında şehit olan askerlerimizden geriye acı hikayeler kaldı.

Yarım Kalan Hikayeler
Yarım Kalan Hikayeler

Şehitlerimizden Uzman Onbaşı Enes Alper’in, 1 ay önce nişanlandığı ve önümüzdeki aylar için evlilik planları yaptığı öğrenildi. Şehit olan askerlerimizden Uzman Onbaşı İbrahim Albayrak’ın da  acı bir hikayesi var.

Konu ile ilgili olarak İbrahim Albayrak’ın dayısı Hayrullah Güvenç, kanser nedeniyle hayatını kaybetti. Ailesi bu cenazeye giderken, İbrahim Albayrak’ın şehit olduğu haberini aldı ve Albayrak’ın 8 ay önce nişanlandığı, yaz ayları için düğün planı yaptığı ifade edildi.

Suriye’de şehit olan askerlerimiz herkesin yüreğini yaktı. İdlib’de şehit olan askerlerimizden İbrahim Albayrak ve Enes Alper’in hikayeleri geride kaldı. Suriye’deki saldırıda yaralanan askerlerimizden herhangi bir gelişme olduğunda okuyucularımızı anlık olarak haberdar edeceğiz.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir