Magazin

Yeni Gelin Seda Sayan’dan Eşi Çağlar Ökten İle Arasındaki Yaş Farkını Eleştiren Herkese Tarihi Ayar; “Hayır Utanmıyorum!”

Son dönemlerde magazin dünyasının en çok konuşulan çiftlerinden biri haline gelmiş olan Seda Sayan ve Çağlar Ökten çiftinden aşk dolu bir poz daha geldi. Seda Sayan ile Çağlar Ökten’in romantik paylaşımlarının altına sosyal medya kullanıcılarının yaptığı yorum ise, ünlü sunucuyu harekete geçirdi.

Aralarındaki yaş farkı nedeniyle eleştirilen ünlü çiftlerden biri olan Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in son fotoğrafın altına yine yaş farkı imalı bir poz gelinle sunucu ve şarkıcı Seda Sayan, bu kez sessiz kalmadı.

Seda Sayan ile Çağlar Ökten Arasındaki Yaş Farkı Tartışması Sürüyor

Sunuculuğunu üstlendiği programda solistlik yapan Çağlar Ökten ile bir süredir aşk yaşayan Seda Sayan, geçtiğimiz Sevgililer Günü’nde sevgilisinden romantik bir evlilik teklifi almıştı. Bu teklifin ardından düğün hazırlıklarına başlayan Seda Sayan, 24 Nisan’da yakın çevresi arasında gerçekleştirdiği bir nikah töreni ile yedinci kez nikah masasına oturmuştu. Ramazan Bayramı’nda balayına çıkan Seda Sayan, balayındaki karelerini kendi sosyal medya hesabından paylaştıktan sonra takipçilerini Çağlar Ökten’in kendisinden 25 yaş küçük olmasına ilişkin verdiği tepkiler ile karşılaşmıştı. Her röportajında “Yaş farkı mutluluğa engel değil’’ diyen Seda Sayan, takipçilerini hala ikna edemedi. İkilinin son fotoğrafına gelen “Bir adap biraz edep’’ yorumları Kadırgalı lakaplı Seda Sayan’ı harekete geçirdi.

Seda Sayan Kendisini Eleştirenlere Yanıt Verdi

Bir süredir aralarında Seda Sayan’ın oğlu Oğulcan Engin nedeniyle soğukluk olduğu iddia edilen Seda Sayan ve Çağlar Ökten, geçtiğimiz gün dost düşman çatlattı. Bir eğlence mekanında saatlerce eğlenen Seda Sayan ve eşi Çağlar Ökten, o anların fotoğrafını kendi Instagram hesabının hikayeler kısmından da paylaştı. Seda Sayan ve Çağlar Ökten çiftinin arkadaşları oldukları bilinen “meralkzy” isimli sosyal medya kullanıcısının “Çok aşk içerir” notuyla paylaştığı fotoğrafı kendi Instagram hikayelerine de ekleyen Seda Sayan, kendisini “Oğlun yaşında biriyle olmaktan utanmıyor musun?” diye eleştirenlere de bu fotoğraf aracılığıyla tarihi bir ayar verdi. Seda Sayan, eşi Çağlar Ökten ile çekilmiş olan fotoğrafının üstüne; “Hayır utanmıyorum. Yaşımız ile eleştirenlere mutluluk pozlarımız gelsin’’ ifadelerini ekleyerek, yaş tartışmasına son noktayı da koydu.

İlgili Makaleler