Personel Alımı

Yeni İşe Alım İlanı Yayınlandı; Kamu Personeli Olacak! 271 Kişi Birden Alınacak! Şartlar Belli Oldu; Başvuru İçin…

İş ilanlarının sayısının giderek artmaya başladığı şu günlerde bir ilan da Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi’nden geliyor. Bu ay içerisinde personel alımı gerçekleştirecek olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, kendi bünyesinde çalışacak olan 271 personel arayışı içerisine girmiş bulunuyor.

Alacağı yeni personeller için şartları belirlemiş olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, aynı zamanda yayınladığı işe alım ilanında müracaat yeri ve gününü de duyurmuş bulunuyor.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Personel Arıyor

Kendi bünyesinde çalıştırmak üzere 271 personel alımı gerçekleştireceğini duyurmuş olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi; eczacı, hemşire, ebe, sağlık teknikeri, büro personeli başta olmak üzere pek çok pozisyonda alım yapmak için harekete geçti. Konuyla ilgili ilanı dün Resmi Gazete’de yayımlayan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, yayınlanma tarihinden itibaren 15 gün boyunca başvuruların mesai saatleri içerisinde https://www.nku.edu.tr online adresi üzerinden ya da bizatihi üniversiteye gerçekleştirileceğini duyurdu. Tekirdağ Namık Kemal Üniversite işe alım ilanı için çevrimiçi bir şekilde başvuru yapacak olan adayları, kurum; diploma veya mezuniyet belgesi, KPSS (B) grubu sınav sonuç belgesi, fotoğraf, nüfus cüzdanı vb. gibi belgelerin de sisteme ilgili alana yüklenilmesi hususunda yayınlanan ilan ile adaylar uyarıldı. Öte yandan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, personellerde arayacağı şartları da açıkladı.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Personel Alım Şartları Açıklandı

Bu ay içerisinde alacağı 271 personel için şartları da belirlemiş olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, başvuru yapan kişilerin 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilen şartları (Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bırakılmamak, devletin güvenliğine karşı suçlar işlememek, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak gibi) taşıması gerektiğini ifade etti. İlana ilişkin özel şartlar da belirleyen Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, alınacak pozisyona uygun mezuniyet şartının taşınmasını ve lisans düzeyi için KPSSP3, ön lisans düzeyi için KPSSP93, ortaöğretim düzeyi için KPSSP94 puan türünden gerekli olan puanı almak gibi şartları da ilana ekledi. Güvenlik soruşturması yapacak olan Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi, adayların soruşturmadan geçmesini de işe başlamak için şart koştu.

İlgili Makaleler