İşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Yeni kamu iş ilanları yayınlandı! İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunu 680 personel alınacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Resmi Gazete'de yayınlanan kamu iş ilanlarına göre 7 farklı kamu kurumuna ve bazı belediyelere KPSS şartlı ve KPSS şartsız personel alımı yapılacak. Toplam da 680 personel alınacak olup, tüm detaylar aşağıdadır..

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) kendi sayfası üzerinden 7 farklı kamu kurumunun ve bazı belediyelerinin personel alım ilanlarını yayınladı. İŞKUR’un ‘’kamu iş ilanları’’ kategorisinde ve Resmi Gazete’de yer alan ilanlara göre kamuya KPSS’li ve KPSS’siz 680 personel alımı yapılacak.

Aşağıda personel alan kamu kurum ve kuruluşların güncel iş ilanlarına ait bilgiler ve hangi kuruma hangi mesleklerden kaç personel-işçi alınacağı bilgileri özet halinde belirtilmiştir. Aşağıda belirtilen kurumların ilan detaylarını görüntülemek ve ilanlar hakkında belirtilen tüm detayları görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ…

PERSONEL ALIMI YAPAN KAMU İŞ İLANLARI

kamuisilanlari.net adresinde belirtilen kamu iş ilanları detayları özet halinde aşağıda listelenmiştir. İlan detayları için yukarıda belirtilen link alanını tıklayınız…

1 – AFSU SAĞLIK UYGULAMA VE ARAŞTIRMA MERKEZİNE 92 PERSONEL ALIMI

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile Afsu Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine 22 güvenlik görevlisi alımı ve 4’ü engelli olmak üzere 70 hasta bakım teknisyeni alımı yapılacak.

2 – SİİRT ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

Siirt Üniversitesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı kadrolu olarak 37 temizlik personeli, 21 güvenlik görevlisi yanı sıra elektrikçi, sıhhi tesisatçı, sıvacı ve soğutma ısıtma sistemleri bakım-onarımcısı meslek guruplarından 4 adet inşaat ustası alımı yapılacaktır.

3 – İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzdoğa Çevre Koruması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri A.Ş, İŞKUR aracılığı ile 19-21 Ekim arası 41 farklı meslekten KPSS şartsız personel alımı yapacak!

4 – GÜNDOĞMUŞ BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI

Antalya ili Gündoğmuş ilçe Belediyesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile 36 işçi alımı yapacak..

5 – KARABAĞLAR BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI

Karabağlar Belediye Başkanlığı, İŞKUR aracılığı ile en az ilköğretim mezunu 30 beden işçisi alımı yapacak. Son başvuru 19 Ekim 2020.

6 – MERKEZ BANKASI PERSONEL ALIMI

Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası (TCMB) yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İlana göre T.C Merkez Bankasında istihdam edilmek üzere 15 araştırmacı ve 60 uzman yardımcısı alımı yapılacak!

7 – Denizli Büyükşehir Belediyesi

Denizli Büyükşehir Belediyesi, kendi iştiraklerinden olan PERAŞ A.Ş’de görevlendirilmek üzere çağrı operatörü alımı yapacak.

İlgili Makaleler