EkonomiKamu Haberleri

Yüksek tutarlı nakit ihtiyaçları için Ziraat Bankasından önemli kampanya

Ziraat Bankası tarafından yüksek tutarlı nakit ihtiyaçları için ipotekli bireysel finansman kredisi kampanyası başlatıldı. Bu kredi kampanyasındaki slogan ise “Yüksek Tutarlı İhtiyaçlarınıza Uzun Vade, Düşük Tutarlı Ödeme!” şeklinde oldu.

Konu ile ilgili olarak Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada “Yüksek tutarlı ihtiyaçlarınız için hemen ipotekli bireysel finansman kredimize başvurun, uzun vade olanakları sayesinde ödemelerinizde zorluk yaşamayın.” ifadelerine yer verildi.

KREDİNİN LİMİTİ VE BAŞVURU YERİ

Kullandırılacak olan azami kredi limitinin konut için ekspertiz değerinin %80’i, iş yeri için ekspertiz değerinin %75’i, imarlı arsa için %50’sine kadar kullandırılabileceği ifade edildi. Ayrıca kredi kampanyasında başvuruların banka şubeleri üzerinden yapılacağı bildirildi.

KREDİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ 

Kredi kampanyasının özellikleri ise şöyle belirtildi:

Kullandırılabilecek azami kredi limiti; konut için ekspertiz değerinin %80’i, iş yeri için ekspertiz değerinin %75’i, imarlı arsa için %50’sine kadar kullandırılır.

36 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Krediye konu gayrimenkul üzerine ipotek tesis edilir.

Şubelerimizce gerekli görülmesi hâlin​de ek teminat istenebilir.

Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası* ürünlerini sunmaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş., konut ve zorunlu deprem sigortası ürünleri ise Türkiye Sigorta A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş ile Türkiye Sigorta A.Ş. acentesidir.

İlgili Makaleler