Ekonomi

Yurtdışı Tatillerde Worldcard’ınızı Yanınızdan Ayırmayın! Çünkü Yapı Kredi Bankası; Sadece Yurtiçinde Değil, Yurtdışında Da Kazandırmaya Devam Ediyor!

Özellikle havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte tatil harcamalarından akaryakıt harcamalarına kadar pek çok harcama kaleminin artış göstermeye başladığı şu günlerde bankalar da kendi alışveriş kampanyalarını müşterilerine sunmaya devam ediyor. Banka kartı ya da kredi kartları kullanımına bağlı olarak TL değerinde puanlar veren bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası ise, yazın en gösterişli kampanyalardan birini hayata geçiriyor.

Alışveriş kampanyaları ile sürekli olarak öne çıkan özel banka kuruluşlarından biri olan Yapı Kredi Bankası, bu yazı da kampanyaları ile karşılıyor. Müşterilerinin her sektördeki harcamalarına kampanyalar sağlayan Yapı Kredi Bankası, bu kez yurtdışı harcamalarını da kampanyası içerisine dahil ediyor. Müşterilerini yurtdışındaki harcamalarına TL değerinde Worldpuan verecek olan Yapı Kredi Bankası, tam 500 TL hediye ediyor.

Yapı Kredi’de Yurtdışı Harcamalarına 500 TL Değerinde Worldpuan

Yeni kampanyasını geçtiğimiz gün müşterileri ile buluşturmuş olan Yapı Kredi Bankası, 13 Haziran 2022 tarihinden 17 Temmuz 2022 tarihine kadar müşterilerinin Worldcardları ile yurtdışında gerçekleştirdiği alışverişlerine hediye puan vermeye hazırlanıyor. Yapı Kredi Bankası’ndan gerçekleştirilen kampanya açıklamasına göre, belirtilen tarihler arasında yurtdışındaki mağazalardan ve internet sitelerinden yapılacak 10.000 TL ve üzeri toplam harcamaya anında 500 TL Worldpuan hediye ediliyor. Kampanyaya katılım şartı arayan Yapı Kredi Bankası, kampanyaya katılım için World Mobil içerisinde yer alan kampanyalar kısmından ilgili kampanyanın bulunarak, katılımın gerçekleştirilmesini istiyor.

Menşei Yurtdışı Olan Alışverişler De Kazandırıyor

Sadece yurtdışından fiziksel poslardan yapılacak işlemleri kampanyaya dahil etmeyen Yapı Kredi Bankası, aynı zamanda Türkiye’den internet aracılığıyla yapılacak olan ve menşei yurtdışı olan internet alışverişlerine de hediye Worldpuan veriyor. Kampanyaya kumar harcamaları ve kripto para borsalarında yapılan harcamalarını dahil etmeyen Yapı Kredi Bankası, yurt içindeki Duty Free’lerde ve Kıbrıs’ta yapılan harcamaları da kampanya kapsamı dışında bırakmış bulunuyor. Fiziksel ve sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahil eden Yapı Kredi Bankası, müşteri bazlı bir kampanya gerçekleştirdiği için kampanya kapsamında her müşterisini sadece bir kez yararlandırıyor. Öte yandan kazanılan 500 TL Worldpuan’ı 21 Temmuz 2022 tarihi itibariyle kullanıma açacak olan Yapı Kredi Bankası, bu Worldpuanların harcanmasını için her müşterisine 1 ay süre veriyor. Yani 22 Ağustos 2022 tarihine kadar harcanmayan Worldpuanlar, Yapı Kredi Bankası tarafından geri alınıyor.

İlgili Makaleler