Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Ekonomi

Ziraat Bankası 1 yıl geri ödemesiz, 84 ay vadeli ve sıfır faizli 250 bin TL kredi kampanyasını başlattı!

Son aylarda görülen ekonomik darboğaz Türkiye’de halkın tüm kesimlerini maddi anlamda zor duruma soktu. Enflasyon ve yükselen döviz etkisiyle artan ürün ve hizmet fiyatları vatandaşları zor durumda bırakırken, özellikle acil toplu nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, bu ihtiyaçlarını nasıl ve nereden giderebileceklerinin yollarını aramaya başladı. Bankalar bu noktada kredilerde çeşitli düzenlemelere giderken, acil ihtiyacı olanlar için müjdeli haber de Ziraat Bankası’ndan geldi. Ziraat Bankası 84 ay vadeli, 1 ve 2 yıl geri ödemesiz dönemle 150 bin lira ve 250 bin lira limitleri arasında sıfır faizli kredi fırsatını duyurdu! İşte detaylar…

Ziraat Bankası’ndan Sıfır Faizli Kredi

Ziraat Bankası’nın başlattığı kredi kampanyası Bolu, Çankırı ve Kastamonu illerinde ikamet eden vatandaşlar için geçerli. Söz konusu kredi “Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var” projesi dahilinde, Kastamonu Valiliği ile Ziraat Bankası arasında imzalanan protokol kapsamında 1. Etap başvuruları ile vatandaşlara sunulacak. Söz konusu projeden yararlanmak isteyen vatandaşların İl/İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerine başvuruda bulunması gerekiyor. Başvuruları olumlu sonuçlanan vatandaşlar, Ziraat Bankası’nın çok uygun şartlarda sunduğu 250 bin TL’ye kadar kredilerden yararlanabiliyor.

Kimler Bu Krediden Yararlanabilir?

Şehre göçü engellemeyi, tarım ve hayvancılığı desteklemeyi amaçlayan söz konusu kredi kampanyasında 250 bin TL’ye kadar uygun koşullu kredi verilecek. Ziraat Bankası 84 aya kadar vadeli bu kredide sıfır faiz imkanı sunarken, bir yıl sonra başlayan ödemeleri de kabul edecek. Ayrıca söz konusu kredi her türlü ihtiyaç için kullanılabilecek. Krediden yararlanmak isteyenlerin “Köyümde Yaşamak İçin Bir Sürü Nedenim Var” projesine başvuruda bulunması ve olumlu dönüş alması gerekiyor. Başvurusu onay alan ve Ziraat Bankası kredisine başvuranlar, daha sonra geri ödemeleri Ziraat Bankası ATM’lerinden de gerçekleştirebiliyor.

İlgili Makaleler