Ekonomi

Ziraat Bankası 50 TL hediye ediyor! Akaryakıt alışverişlerine geri ödemesiz hediye 50 TL kampanyası başladı!

Akaryakıt fiyatları son aylarda çok hızlı şekilde artış gösterdi ve bu hızlı fiyat artışlarının karşısında araç sahipleri bankaların ve yakıt istasyonlarının sunduğu kampanyaları araştırmaya başladı. Bu noktada vatandaşlar Ziraat Bankası’nın sunduğu kampanya ile karşılaştı ve Ziraat Bankası’nın 50 TL Bankkart Lira hediyesi dikkatleri çekti. Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruya göre Moil istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerine karşılık 50 TL Bankkart Lira verilecek. Söz konusu kampanya 15 Ağustos 2022 tarihinde sona erecek. Peki kampanyanın detayları neler?

Ziraat Bankası’ndan 50 TL Bankkart Lira Hediye

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruya göre Ziraat Bankası Bankkart sahipleri, Moil istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde 200 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerinde 50 TL Bankkart Lira kazanabilecek. 15 Ağustos 2022 tarihine kadar devam edecek olan kampanyada Bankkart anlaşmalı Moil istasyonlarından Bankkart POS cihazları üzerinden alışveriş yapılması gerekiyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, ilk alışveriş öncesinde kampanyaya katılım sağlaması gerekiyor.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır?

Kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar Bankkart Mobil uygulaması üzerinden, bankkart.com.tr adresinden ya da SMS yöntemi ile katılım sağlayabiliyor. Kampanyaya SMS ile katılım gösterecek olanların “MOIL” yazıp 4757’ye SMS göndermesi gerekiyor. Kampanyada her müşteri toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanabiliyor ve kampanyada hediye kazanan müşterilere SMS ile bildirim gönderiliyor. Kampanya dahilinde kazanılan Bankkart Lira’lar 25 Ağustos 2022 tarihine kadar bakiyelere yükleniyor ve bu hediye Bankkart Lira’lar 15 Eylül 2022 tarihine kadar kullanılabiliyor.

Bankkart Lira’lar Nerede Kullanılabilir?

Kampanyada kazanılan Bankkart Lira’lar, 15 Eylül 2022 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı Moil istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanılabiliyor ve aynı gün içerisinde yapılan 200 TL ve üzeri alışverişlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil ediliyor. İşlemlerin kampanyaya dahil olabilmesi için Bankkart POS cihazı üzerinden yapılması gerekiyor.

İlgili Makaleler