EkonomiKamu Haberleri

Ziraat Bankası dijital kredi kampanyası ile ihtiyaçlarınızı karşılayın

Ziraat Bankası tarafından dijital kredi kampanyası başlatıldı. Bu kampanya kapsamında dijital başvuru ile ihtiyaç duyulan tutar kadar kredi kullanılabileceği belirtildi. Bu kredi kampanyası “Dijital Kredi ile Şubeye Gitmeden Kredi Kullanma Kolaylığı Ziraat’te” sloganı ile duyuruldu ve banka tarafından şu açıklama yapıldı:

KREDİNİN DETAYLARI 

“Maaşını Bankamızdan alan emekli ve çalışan müşterilerimizin ihtiyaçlarının finansmanında kullanabileceği Dijital Kredi ürünümüze İnternet Şube veya Ziraat Mobil üzerinden hemen başvurun, krediniz şubeye gitmeden hesabınıza geçsin.”

BAŞVURU BAŞVURU KANALLARI

Söz konusu kredi kampanyasına başvuru yapacak olan vatandaşlar işlemlerini Ziraat Mobil uygulaması üzerinden yapacaklardır. Ayrıca başvuruların internet şubesi üzerinden de yapılabileceği vurgulandı.

KREDİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ 

Tüm bunların yanı sıra Ziraat Bankası tarafından kredi kampanyasının özellikleri paylaşıldı. Bu özellikler ise şöyle oldu:

İnternet Şube ve Ziraat Mobilden başvuru yapılabilir,

36 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır,

Olumlu değerlendirilen krediler, İnternet Şube ve Ziraat Mobilden hesaba aktarılır.

Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN.

İlgili Makaleler