Ekonomi

Ziraat Bankası Kartınız Varsa, Market Alışverişlerinin Bedavaya Gelmesi An Meselesi! 100 TL Birden İndirim Yapılacak! Üstelik…

Müşterilerinin kazançlı bir alışveriş gerçekleştirebilmesi için pek çok sektör ile anlaşmaya varan Ziraat Bankası, bu kapsamda gerçekleştirdiği iş birliklerini her geçen gün artırıyor. Yaşanılan enflasyon artışından kaynaklı zamlanan gıda sektörüne yönelik yeni bir kampanya ile müşterilerinin karşısına çıkan Ziraat Bankası, bir kez daha kazandırıyor.

Avantajlı kampanyaları ile müşterilerinin karşısına çıkan Ziraat Bankası, bu kez gıda harcamalarına kazandırıyor. Banka müşterilerinin market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri alışverişine TL değerinde Bankkart Lira hediye eden Ziraat Bankası, kampanyadan yararlanma şartlarını da açıklamış bulunuyor.

Ziraat Bankası’ndan Gıda Alışverişlerine 100 TL

Yeni bir kampanya ile müşterilerini buluşturmuş olan Ziraat Bankası, market harcamalarına geliştirdiği kampanyasının detaylarını da açıklamış bulunuyor. Gıda harcamalarını kapsayacak olan kampanyası kapsamında 6 Mayıs 2022 tarihi ile 31 Mayıs 2022 tarihi arasında market, bakkal, kasap, manav ve şarküteri üye işyerleri harcamalarının 1.500 TL’yi aşması halinde anında 100 TL Bankkart Lira hediye edecek olan Ziraat Bankası, bu kapsamda yapılacak olan alışverişlerin Bankkart Lira yapılmasını şart koşuyor. Ziraat Bankası’nın yayınladığı kampanya duyurusunda ise; “6 Mayıs – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bankkart’ınız ile Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerimizden toplamda 1500 TL’ye ulaşan alışverişlerinize 100 TL Bankkart Lira!” ifadeleri yer alıyor.

Ziraat Bankası’ndan 100 TL Kazanmak İçin Kampanyaya Katılmak Gerekiyor

Kampanyaya katılım şartı arayan Ziraat Bankası, harcamalar öncesi kampanyaya katılımları yapması için müşterilerini uyarıyor. Kampanyaya Bankkart Mobil ve bankkart.com.tr uzantılı internet bankacılığı üzerinden katılım imkanı tanıyan Ziraat Bankası, aynı zamanda SMS yoluyla da kampanya katılımına izin veriyor. Ziraat Bankası’nın kampanyasına SMS ile katılmak için ise MARKET yazıp 4757’ye kısa mesaj göndermek gerekiyor. Bunun yanı sıra sadece üye işyerlerinden yapılacak olan alışverişlere hediye 100 TL Bankkart Lira kazandıran Ziraat Bankası, ödemelerin ise Bankkart POS’undan yapılması şartını koşuyor. E-ticaret işlemlerini kampanyaya dahil etmeyen Ziraat Bankası, hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği kullanılarak harcama yapılmasına izin veriyor. Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz ürünleri ile yapılacak işlemleri de kampanya kapsamında değerlendirmeyen Ziraat Bankası, aynı zamanda; karta para yükleme, nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanım işlemlerine de ödül vermiyor. Öte yandan kazanılan Bankkart Liralar 3 Haziran 2022 tarihinde banka müşterisinin hesabına aktarılıyor.

İlgili Makaleler