Magazin

Zuhal Topal’ın Gelini Hanife Gürdal Açıldı Da Açıldı! Bikinili Pozları İle Sosyal Medyayı Karıştırdı; “Böylesi Hiç Görülmedi!” Meğer…

Bir dönem televizyon ekranlarını adeta ele geçiren evlilik programları son bulsa da ardında bıraktığı fenomen gelin ve damat adayları ile sık sık hatırlanır hale geldi. O isimlerden biri olan eski gelin adayı Hanife Gürdal, aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ile herkesi adeta bir kez daha şaşkına çevirdi.

Programa katıldığı dönem başörtülü olan, programın ardından ise eleştirilen Hanife Gürdal, programdan sonra bu konuda değişen tavrı nedeniyle takipçileri tarafından bir hayli eleştirilmişti. Şimdilerde bikinili pozlar vermeye başlayan Hanife Gürdal, yaz sezonunu açtı. Çıktığı tatilden bikinili pozlarını paylaşan Hanife Gürdal’ın fotoğrafına yaptığı müdahale ise, takipçilerini bir hayli şaşırttı.

Fenomen Gelin Adayı Hanife Gürdal’dan Bikinili Pozlar Geldi

Katıldığı evlilik programlarından sonra adeta bir fenomen haline gelen gelin adaylarından biri olan Hanife Gürdal, şimdilerde internet paylaşımları aracılığıyla yaşamını kazan bir influencera dönüştü. Bu nedenle sosyal medya hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanan Hanife Gürdal, geçtiğimiz günlerde yaz sezonunu açtığının da sinyalini verdi. Eşi Kemal Ayvaz ile yaz sezonunu açan Hanife Gürdal, tatilden fotoğraflarını arka arkaya paylaşmaya başladı. O fotoğraflardan biri ise, eski gelin adayı Hanife Gürdal’ın eşi Kemal Ayvaz ile havuzda sarmaş dolaş verdiği pozları içeren fotoğraf oldu. Fotoğraflarda göğüs dekoltesi olan Hanife Gürdal, yaptığı hamle ile herkesi bir hayli şaşırttı.

Hanife Gürdal, Bikinili Fotoğraflarını Sansürledi

Zuhal Topal’ın sunduğu evlilik programlarında boy gösterdikten sonra popüler hale gelen Hanife Gürdal, programın ardından Kemal Ayvaz ile dünya evine girdi. Kemal Ayvaz ile bir küs bir barışık olan ilişkisi ile de sıkça dikkat çeken fenomen eski gelin adayı Hanife Gürdal, geçtiğimiz aylarda eşi Kemal Ayvaz ile küs olduğu zamanlarda özellikle göğüs dekolteli fotoğraflar atması ile takipçilerinin dikkatini çekmişti. Bu kez tam tersini yapan eski gelin adayı Hanife Gürdal, eşi ile birlikte verdiği havuz pozlarında ortaya çıkan göğüs dekoltesini kendisi sansürledi. Göğüs dekoltesi kısmına emojiler koyan Hanife Gürdal, fotoğrafı emojili bir şekilde kendi Instagram hesabından paylaştı.

 

İlgili Makaleler