Gündem

Araç kullanıcılarına son çağrı! Banka kampanyası akaryakıt alımında 70 TL BP puan kazandıracak!

Türkiye İş Bankası BP istasyonlarında geçerli 70 TL Maxipuan kazan kampanyasını duyurdu. Araç sahiplerine müjde olarak duyurulan kampanya yıl sonuna kadar geçerliliğini koruyor. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin belirli şartları yerine getirerek kampanyaya katılım sağlaması yeterli oluyor.

Araç sahiplerinin yüzünü güldüren kampanya bu kez bankanın akaryakıt istasyonu ile yapmış olduğu ortaklaşa anlaşma sonucunda gündeme geldi. Maddi olarak zor zamanlardan geçenler için sunulan bu fırsat yıl sonuna kadar geçerliliğini koruyor. Yükselen akaryakıt fiyatları bankaların sunduğu cazip tekliflerle destekleniyor. Maximum anlaşmalı BP istasyonlarından yapılacak olan tek seferlik 250 TL ve üzeri alışverişler 70 Maxipuan kazandırıyor.

70 TL MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen İş Bankalılar 31 Aralık tarihine kadar alışveriş süreci öncesinde ya da sonrasında katılım sağlayabilir. 250 TL ve üzeri 4.akaryakıt ya da Otogaz alımına 70 TL Maxipuan hediye edilir. Yalnızca BP istasyonlarından yapılacak olan alışverişlerde geçerlilik korunur.

70 TL MAXİPUAN KAZAN KAMPANYADAN KİMLER YARARLANABİLİR?

Kampanya katılabilmek için Maximum Mobil ya da İşCep uygulaması içerisinde yer alan “Kampanyalar” bölümü kullanılmalıdır. Kampanyaya katılmak isteyenlerin “Kampanyalar” bölümüne giriş yaptıktan sonra ilgili kampanyayı bularak “Katıl” butonuna basması yeterlidir. Kampanya katılımları ücretsiz olarak yapılabilecektir.

İş Bankası’ndan BP istasyonu ile ortaklaşa başlattığı kampanya İş Bankası Maximum Kart bireysel kredi kartı kullanıcıları için geçerlidir. Ticari banka kartı ve aidatsız kartlar ile yapılacak işlemler sürece dahil edilmiyor. Ürün iptal ya da iade işlemleri kampanya kapsamı dışında tutuluyor.

70 TL MAXİPUAN KAZAN KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Tüm şartlar yerine getirildiğinde kazanılan Maxipuanlar BP istasyonlarında yapılacak akaryakıt alımlarında görüntülenebilir. 5 Ocak 2023 tarihinde tüm kazanılan Maxipuanlar hesaba yüklenir. Kazanılan puanların son kullanma tarihi ise 28 Şubat 2023 olarak belirlendi. Puanların farklı bir para birimine dönüştürülmesi mümkün değildir. Her müşteri kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Kampanya süreci devam ederken en fazla 70 TL Maxipuan kazanılabilir. Türkiye İş Bankası BP petrol A.Ş. ile başlatmış olduğu ortaklaşa kampanyası üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı iptal etme hakkını kendinde saklı tutar.

İlgili Makaleler