İşkur İş İlanları

ESHOT en az ilköğretim mezunu personel alım ilanı yayınladı! Başvuru nasıl yapılacak?

İZELMAN Anonim Şirketi, 26.12.1992 yılında iki ortaklı limited şirket olarak kurulmuştur. 2005 yılından itibaren İzmir Büyükşehir Belediyesi ve bağlı şirketlerin ortaklığı ile A.Ş. statüsüne kavuşmuştur. İZELMAN’dan yapılan açıklamaya göre İŞKUR‘a başvuracak vatandaşların deneyim süresinin tercihen en az 1 yıl olması gerektiği belirtilirken, toplam alım yapılacak kişi sayısının 20 olduğu ifade edildi. 25 Ekim 2019 Cuma günü başlanacak başvuruların 28 Ekim 2019 Pazartesi günü (08.00 – 18.00 saatleri arası) sona ereceği belirtildi.

izelman eshot ile ilgili görsel sonucu

BAŞVURULAR MAİL YOLUYLA YAPILACAK
Başvuruların sona ermesinin ardından sadece uygun görülen adayların bir hafta içinde görüşmeye çağrılacağı ifade edildi. Başvurular, personel@izelman.com.tr adresine, bir sayfalık özgeçmiş ile mail yoluyla yapılacak.

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İZELMAN PERSONEL MÜRACAT BEYANI BU ŞEKİLDE:

TALEP/BAŞVURU BİLGİLERİ

Meslek Adı: Şoför (Yolcu Taşıma)

Açık İş Sayısı: 20 Niteliği (Geçici/Daimi):Daimi

Deneyim Süresi: Tercihen en az 1 yıl

Başvuru: 25.10.2019-28.10.2019 tarihi (08.00-18.00 saatleri arası) Başvurular sadece mail olarak, bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde aşağıdaki mail adresine yapılacaktır. personel@izelman.com.tr

izelman eshot ile ilgili görsel sonucu

MÜLAKAT BİLGİLERİ
Başvuru yapan adaylar arasından, sadece uygun görülen adaylara, başvuru bitim tarihinden itibaren, bir hafta içinde çağrı yapılacaktır.

ÇALIŞMA ŞARTLARI
Çalışma Adresi: T.C. Izmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı (Eshot Genel Müdürlüğü)

Çalışma Süresi: Belirsiz Süreli

Çalışma Saatleri: Tam zamanlı

MÜRACAAT KOŞULLARI

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

Başvuru tarihi itibari ile 40 (Kırk) yaşından gün almamış olmak

En az İlköğretim mezunu olmak

Askerlik Hizmetini Tamamlamış yada Askerlik Hizmetinden Muaf Olmak

Tercihen en az bir yıl İzmir’de ikamet etmiş veya ediyor olmak

Karayolları Trafik Yönetmeliği hükümlerine göre otobüs kullanacaklara verilen En az 3(üç) yıllık D sınıfı sürücü belgesi veya 01.01.2016 tarihinden önce alınmış ancak değişiklik sonrası yenilenmemiş E sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

Tercihen 1 (Bir) yıl Süre ile Otobüs veya Kamyon veya Çekici Kullanmış Olmak

Son 5 (beş) yıl içerisinde alkollü araç kullanma 100 ceza puanı, mahkeme kararı vb. nedenler ile ilgili makamlarca sürücü belgesi geri alınmamış olmak

Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk. özel hayata ve hayatın dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık ve fuhuş suçlardan mahkum olmamak.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER
Bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. evliyim 3 çocugum var evim kira çamdibinde oturuyorum hiton sws hotel alican hotel de temizlik görevlisiydim 1/2yıl çalıştım anlaşamadım ayrıldım acil iş arıyorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir