Gündem

Banka davet linkini paylaşana dijital platform üyeliği hediye! 12 aylık ücretsiz BluTV üyeliği için son günler!

Banka yıl sonuna özel kampanyasına müşterileri ile paylaştı. Mobil uygulama üzerinden davet kodunu paylaşan tüm CEPTETEBliler 1 yıl boyunca BluTV üyelik hediyeliği kazanıyor. Yapılması gereken tek şey ise uygulamaya giriş yaparak davet kodunu paylaşmak.

TEB’in CEPTETEB’lilere özel sunmuş olduğu bu fırsat kazanırken kazandırmayı da hedefliyor. Davet kodu paylaşımı ile kazanılan BluTV üyeliği paylaşım yapılan kişiye de 1.200 TL’ye kadar iade kazandırıyor. CEPTETEB banka kartı ile davet kodu paylaşılan kişi yaptığı harcamalarda yıl içerisinde toplamda 1.250 TL’ye kadar iade fırsatından faydalanıyor.

BLUTV ÜYELİĞİ NASIL KAZANILIR?

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin CEPTETEB mobil uygulamasını kullanarak katılım sağlanması mümkün oluyor. İnternet şubesi ya da mobil uygulama içerisinde kişiye özel tanımlanacak davet kodu en az bir kişiyle paylaşıldığında 1 yıllık BluTV hediyesi anında tanımlanıyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin paylaşılan davet kodunu arkadaşına göndermesi gerekiyor. Paylaşımı yapılan kişi ise CEPTETEB mobil uygulama üzerinden “Müşteri ol” adımını kullanarak dolduracağı formun içerisine paylaşılan davet kodunu yapıştırması gerekiyor.

BLUTV ÜYELİĞİ KAMPANYA DETAYLARI PAYLAŞILDI!

Kampanya dönemi içerisinde davet edilen her kişi CEPTETEBli hesabını açtıktan sonra 1 yıllık hediye BluTV üyeliği için kupon kodu sms ile link paylaşımı yapan kişinin telefonuna gönderiliyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalananlar için kupon kodlarının 31 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılması gerekiyor.

Her müşteri kampanya kapsamında yalnızca bir kez bu faydadan yararlanabiliyor. 31 Ocak tarihine kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirmiş oluyor. Hediye kupon kodu 365 gün boyunca geçerliliğini koruyor. Konu üzerine detaylı bilgi www.blutv.com internet sitesi üzerinden öğrenilebilir.

İlgili Makaleler