Banka Şubeleri Personel Alım Duyurusu: Gişe ve Vezne Memuru Alımı Yapılıyor

Kurban Bayramı öncesinde çok sayıda banka anlaşmalı olduğu kariyer sitesi üzerinden banka personeli alımı için ilanlar yayımladılar. 

Bu ilanlarda çok sayıda farklı kadro için alımlar olacağı adaylara duyurulurken Kamuilanlari.com olarak bu alım ilanları arasında yer alan Gişe Memuru alımlarını derledik. 

Bankaların tahsilat işlemlerinde, fatura ödemesi, kredi ve kredi kartı ödemesi, çek senet işlemleri, müşteri işlemleri gibi alanlarda hizmet veren bu personel alım ilanları için yayımlanan duyurular sizlerle. 

ALIM YAPACAK BANKALAR

Kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımları yapacağını ilan eden 7 farklı banka bulunuyor. Bu bankalar Türkiye geneli faaliyet gösteren ve kadrosunda personel açığı bulunan şubelerine ilgili pozisyonda alım yapacaklar. 

İşte bu alımları gerçekleştirecek bankaların listesi.

HSBC Bank, Alternatif Bank, ICBC Bank, Burgan Bank, Kuveyt Türk Katılım Bankası, Fibabanka ve Creditwest Bank.

GİŞE PERSONELİ ALIM İLANINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Gişe Personeli alım ilanlarının 7 farklı banka tarafından yayımlandığını duyurduk. Bu ilanlara başvuru yapacak adayların hangi banka için başvuru yapacaksa o banka tarafından belirlenen şartları sağlamaları gerekiyor. 

Bu şartlar bankadan banka oldukça farklılık göstermekte. Zira bazı bankalar personel alımlarını tecrübeli ve lisans mezunu adaylar arasından yaparken bazı bankalar alımlarını tecrübesiz ve önlisans mezunu adaylar arasından yapıyorlar. 

Öğrenim ve deneyim şartının dışında da bankalar çok farklı özellikler talep edebiliyorlar. Kamuilanlari.com olarak bu genel ve özel şartları sizlere aktarıyoruz. 

Türk vatadaşı olmak, Gişe Personeli kadrosu için belirlenen başvuru şartlarını sağlamak, bankacılık sektöründe kariyer hedefi olmak, İletişim becerileri kuvvetli, Çözüm odakli,sabırlı ve güleryüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Gelişmeye açık ve takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve kurallara uygun iş yapmayı ilke edinmiş.

BAŞVURULAR ELEKTRONİK YAPILACAK?

Banka personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşacak adaylar daha sonra başvurularını bankalara bildirecekler. İlanlara ulaşmak için aşağıda yer alan bağlantıları kopyalayın, internet satırına yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2NCip8j

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir