Burgan Bank Yönetici Asistanı Kadrosuna Personel Alıyor

Burgan Bank kariyer siteleri üzerinden yayımladığı bir duyuru ile kadrosunda eksik bulunan birimlerine personel alımı yapacağını ilan etti. 

Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan alım ilanlarından bir tanesi de Yönetici Asistanı kadrosu oldu. 

Bu kadro için personel açığı bulunduğunu ilan eden Burgan Bank, bu pozisyonda çalışmak isteyecek adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşullarını da ilan etti. 

BAŞVURU ŞARTLARI

Burgan Bank tarafından yayımlanan Yönetici Asistanı personel alımı kadroları bankanın İstanbul’da bulunan birimlerinde görev yapacak. Banka ilanında ayrıca bu kadro için bu meslek grubunda deneyimli personellerin alınacağını duyurdu. 

Banka tarafından yayımlanan tüm başvuru koşulları şu şekilde,

Üniversitelerin Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama veya benzer bölümlerinden mezun, MS Office uygulamalarına hakim, Çok iyi derecede İngilizce bilen, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, Diksiyonu düzgün, iletişim beceresi yüksek ve sonuç odaklı.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Burgan Bank personel alım ilanı başvuruları ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden elektronik olarak yapılacak. Adaylar ilana aşağıda yer alan bağlantı üzerinden başvurularını yapabilirler. 

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2YVUpNw

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir