Garanti Bankası 12 İlde Bulunan Şubeleri İçin Müşteri Danışmanı Alım İlanı Yayımladı

Banka personeli alım ilanları kapsamında Garanti Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Garanti Bankası tarafından kariyer siteleri üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli meslek grupları için personel alımları olacağı duyuruldu. 

Bu alım ilanlarında yer alan ve en fazla alım ilanına sahip meslek grubu ise Müşteri Danışmanı kadrosu oldu. Peki bu kadro için yayımlanan personel alım ilanlarında adaylardan hangi özellilere haiz olmaları isteniyor? İşte detaylar;

MÜŞTERİ DANIŞMANI ALIM İLANI

Garanti Bankası tarafından yayımlanan Müteri alım ilanına göre Bursa, İzmir, Van, Antalya, İstanbul, Erzurum, Tekirdağ, Bolu Kastamanu, Ordu, Samsun ve Trabzon illeri için alım yapılacak. 

Bu kadro için işe alınacak personeller müşterilerin; para yatırma ve çekme, ödeme, para transferi, çek ve senet ödemeleri vb. nakit işlemlerinde görevlendirilir. Bunun yanında müşterilere ürün tanıtımı ve satış yapar, gerekli durumlarda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir ve satış sonrası hizmetleri sunar.

BAŞVURU ŞARTLARI

Söz konusu personel alım ilanı için Garanti Bankası tarafından yayımlanan başvuru şartları şunlar,

En az lisans mezunu olmak,

Segem Sertifikası’na sahip olmak (tercihen)

Askerlik görevinizi tamamlamış olmak ya da en az 1 yıl tecil ettirmiş olmak (erkek adaylar için)

Kendinizi pozitif, güler yüzlü, iletişim ve ikna becerileri yüksek biri olmak

İLAN DETAYLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvurular elektronik yapılacak. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara dair detaylara ulaşabilirsiniz.

İlan bağlantısı: https://bit.ly/2XlG9lk

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir