Gündem

Banka TL kazandıran kampanyasını duyurdu: Şubesiz hızlı kart başvurusu 1000 TL kazandıracak!

Akbank Axess karta özel ilk kez başvuru yapana 1000 TL chip para hediye ediyor. Akbank’ın Axess kredi kartı başvurusu yapacaklara özel sunduğu fayda geçerliliğini koruyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan mobil uygulama üzerinden dijital bankacılık adımları takip edilerek müşteri olma süreci tamamlanabilir.

AXESS 1000 TL CHİP PARA NASIL KAZANILIR?

Akbankın banka müşterilerine özel sunduğu bu fayda yapılacak 1000 TL ve üzeri harcamalarda 200 TL toplamda ise 1000 TL chip para kazandırıyor. Önceden Axess kart başvurusunda bulunmamış tüm müşteriler bu faydadan yararlanırken ilk yıla özel kart aidatı ödemiyor.

Özellikle banka müşterilerini uyarıyor. Başvuru formunda kartın dijital kullanıma açık olduğunda emin olunması gerekiyor. İnternet üzerinden yapılacak harcamalarda kampanya geçerliliğini ancak bu şekilde koruyor. Yıl sonuna kadar başvurusu kabul görmüş olan tüm Akbank müşterileri kampanya devam ederken 20 Ocak tarihine kadar yaptığı her alışverişte bu rakamı elde edebilir.

AXESS 1000 TL CHİP PARA KAZANMA ŞARTLARI

Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin 1000 TL ve üzeri harcama yapması gerekiyor. Buna göre her harcama 200 TL toplamda ise en fazla 1000 TL chip para kazandırıyor. Aynı gün içinde harcama yapmak isteyen müşterilerin ilk alışverişleri harcamada kabul ediliyor. Yalnızca Axess asıl kredi kartı başvurusu yapanlar bu faydadan yararlanabilir.

Ek kart, sanal kart ya da ticari kart ile yapılacak olan harcama ve başvurular kampanyaya dahil edilmeyecektir. Her müşterek kendi müşteri kullanıcı hesabı üzerinden kampanyaya katılabilir. Kazanılan chip paralar devredilemez, nakit olarak aktarımı sağlanamaz.

AXESS 1000 TL CHİP PARA KAZAN KAMPANYA BAŞVURUSU

Kampanya kapsamında kazanılan tüm paralar otomatik olarak kart hesabına yüklenir. İptal edilen işlemlerde kazanılan chip para hesaptan geri alınır. EFT/Havale işlemleri, ödemeler, kurum ödemeleri, fatura ödemeleri, BES işlemleri kampanyaya dahil edilemiyor. Axess’in chip para kazandıran kampanya başvurusunda bulunmak isteyenlerin akbank.com, Juzdan uygulaması ya da Akbank mobil uygulaması içerisinde yer alan hesap aracılığı ile kredi kartı başvurusu yapması gerekiyor.

Yeni hesap oluşturabilmek, kampanyaya dair detayları öğrenebilmek ve kredi kartı başvurusunu hem hızlı hem de kolay bir şekilde gerçekleştirmek isteyenler için Akbank müşteri hizmetleri hattı 444 2 525 numarasını arayarak iletişime geçmesi yeterlidir.

İlgili Makaleler