Banka Şubelerine Yetiştirilmek Üzere Gişe İşlem Personeli Alımı Yapılıyor

Bankalar farklı şehirlerde bulunan banka şubelerinin eksik kadrolarına personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. Bankalar tarafından yayımlanan bu alım ilanlarında yer alan kadroların birçoğuna adaylar deneyimsiz olarak başvuru yapabilecekler. 

Bazı kadrolar için ise yetiştirilmek üzere alımlar yapılacak. Bu kapsamda deneyimli ve deneyimsiz adayların başvuruda bulunabileceği Gişe İşlem Yetkilisi alım ilanlarını sizlerle paylaşıyoruz.

GİŞE İŞLEM YETKİLİSİ ALIM İLANLARI

Bankalar tarafından yayımlanan Gişe İşlem Personeli alım ilanına en az önlisans mezunu adaylar başvuruda bulunabilecekler. 4 Banka tarafından yayımlanan ilanlarda yalnızca Burgan Bank önlisans ve lisasn mezunu adayların başvurusunu kabul ediyor. Akbank, Kuveyt Türk Bankası ve HSBC Bank ise en az lisans mezunu adayların başvuruda bulunabileceğini açıkladı. 

Bu açıklamalarda ayrıca tüm ilanlara deneyimsiz adaylar başvuru yapabilecek. Ancak aşağıda yer alan başvuru koşullarının sağlanması gerekiyor. İşte o koşullar;

BANKA PERSONELİ ALIM İLANLARI

Bankalar tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar; hangi banka için başvuru yapacaklarsa o bankanın ilanını dikkatli incelemeleri gerekiyor. Kamu İlanları olarak bu koşulları sizlere aktarıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

İLANLARA BAŞVURU ŞEKLİ

İlanlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını elektronik olarak yapacaklar. Adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantıdan ilana ulaşacaklar daha sonra açılan kariyer sayfası üzerinden başvurularını yapacaklar.

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/bMRuuF (Bağlantıyı kopyalayın, tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Banka Personeli Alımlarından Haberdar olmak için mobil uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir