Bankalara Yetiştirilmek Üzere Gişe İşlem Yetkilisi Alımları Yapılacak

Bilindiği üzere çoğu banka personel alım ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlar ile adaylara duyuruyorlar. Kamu İlanları olarak bizlerde farklı bankalar tarafından çeşitli kadrolara yapılacak olan bu personel alım ilanlarını haberimizle siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

Bu haberimizde de siz okuyucularımıza banka personeli alımı için ilan yayımlayan 3 farklı bankanın Gişe İşlem Yetkilisi kadrosuna yapacakları alımlara dair ayrıntıları derledik. 

GİŞE İŞLEM YETKİLİSİ ALIMI YAPACAK OLAN BANKALAR

Kariyer siteleri üzerinden Gişe İşlem Yetkilisi alımı yapacağını ilan eden 3 banka bulunuyor. Kadrolarında bu pozisyon için personel açığı bulunan bankalar arasında Akbank, HSBC Bank ve Kuveyt Türk Bankası bulunuyor. 

AKBANK GİŞE PERSONELİ ALIM İLANI

Akbank tarafından yayımlanan ilana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları şunlar;

‘İstanbul Anadolu yakasında ikamet eden Örgün Öğretim Lisans mezunu Müşteri ve kalite odaklı Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek Takım çalışmasına yatkın Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar aramaktayız.”

HSBC BANK GİŞE PERSONELİ ALIM İLANI

HSBC Bank tarafından yayımlanan Gişe Personeli alım ilanında adaylardan haiz olmaları istenilen koşullar.

Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Lisans Mezunu, İletişim becerileri kuvvetli, Çözüm odakli,sabırlı ve güleryüzlü, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik, araştırmacı, analitik düşünme yeteneğine sahip, Gelişmeye açık ve takım çalışmasına yatkın, Dikkatli ve kurallara uygun iş yapmayı ilke edinmiş. 

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI GİŞE PERSONELİ ALIM İLANI

Kuveyt Türk Katılım Bankası alım yapmak üzere yayımladığı ilanında adaylara yönelik şu açıklamalarda bulundu. 

Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İİBF, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen İngilizce ya da Arapça bilgisine sahip, Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecili olan, Müşteri ve başarı odaklı, Takım çalışmasına yatkın, Etkin iletişim becerilerine sahip, Planlama ve organizasyon becerisi yüksek, Analitik düşünen.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Söz konusu alım ilanlarına başvurular ilanı yayımlayan kariyer sitesi üzerinden yapılacak. İlanlar kısa süre önce güncellenmiş olup başvurular bir süre daha devam edecek. 

İlana ulaşmak için verdiğimiz bağlantıyı (https://goo.gl/X16ptv) kullanabilirsiniz. Bağlantıyı kopyalayın ve internet satırına yapıştırın. Ardından o adrese git diyerek ilana ulaşabilirsiniz. 

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir