Denizbank Yeni Mezun Banka Personeli Alım İlanı Yayımlandı

Denizbank kendisine ait kurumsal internet sitesi üzerinden 2019 yılı Ocak ayı personel alım ilanını yayımladı. Banka tarafından yayımlanan ve yeni mezun adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında yer alan tüm ayrıntıları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

DENİZBANK PERSONEL ALIM İLANI

Denizbank İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre; banka Ocak ayı içerisinde 3 farklı pozisyonda personel alımı gerçekleştirecek. Alımlar ise aşağıda yer alan pozisyonlara olacak. 

* Mobil Satış Temsilcisi

* Bireysel Krediler Tahsilat Asistanı

* İŞKUR Telefonda Satış Temsilcisi

BAŞVURU KOŞULLARI

Denizbank tarafından alım yapılacağı açıklanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen başvuru koşullarını siz okuyucularımıza aktarıyoruz.

Mobil Satış Temsilcisi Kadrosu için

30 yaşını aşmamış, Devam zorunluluğu olmayan Üniversite öğrencisi yada en az Lise mezunu, Aktif olarak sahada çalışacak, Diksiyonu düzgün ve iletişimi güçlü, Başarı odaklı çalışabilecek, Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen, Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli.

Bireysel Krediler Tahsilat Asistanı Kadrosu için

1991 yılı ve sonrasında doğmuş, En az Lise mezunu, İkna kabiliyeti yüksek, Hedef odaklı çalışabilecek, Yoğun çalışma temposuna, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve fazla mesai yapabilen Akıcı ve düzgün diksiyona sahip Takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış yada en az 2 yıl tecil ettirmiş,

İŞKUR Telefonda Satış Temsilcisi

En az Lise Mezunu olan, 1991 yılı ve sonrasında doğmuş, Telefonda satış ve müşteri geri kazanımı yapabilecek, Güçlü ikna kabiliyetine sahip, hedefe yönelik ve müşteri odaklı çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, iletişim becerileri yüksek, Etkili ses tonuna sahip ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Analitik düşünebilen ve iş disiplinine sahip, Microsoft Office programlarını etkin kullanabilen, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli olan.

İLANLARA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Denizbank personel alım ilanına başvurular, bankanın kendi internet sitesi üzerinden elektronik form doldurma işlemiyle gerçekleştiriliyor. İlan metninde yer alan açık kadrolara içib gerekli koşulları sağlayan adaylar başvurularını aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla ilanlara ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. 

Denizbank personel alım ilanına ulaşmak için: https://goo.gl/UHdwV6 (İlanlara ulaşmak için bağlantıyı kopyalayın ve enter tuşuna basın.)

Banka Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir