Garanti Bankası Personel Alım İlanı Yayımladı

Garanti Bankası kendisine ait web sayfası üzerinden yayımladığı bir ilan ile deneyimli ve yeni mezun personel alımı yapacağını ilan etti. İstanbul ve Sivas’ta bulunan Garanti Bankası şubelerinde görevlendirmek üzere alımı yapılacağı açıklanan personel alımlarına dair bilinmesi gerekenler şu şekilde,

GARANTİ BANKASI PERSONEL ALIMI

Garanti Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanları iki kategoride yayımlandı. Yayımlanan kategorilerde Yeni Mezun Adaylar için iş ilanları ve Deneyimli adaylar için iş ilanları bulunuyor. Yayımlanan ilanlara göre alım yapılacak personel pozisyonları şöyle,

Yeni Mezun Adayların başvuru yapabileceği kadrolar; Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilciliği

Deneyimli Adayların başvuru yapabileceği kadrolar; Güvenlik Görevlisi, Telefon Bankacılığı Müşteri Temsilciliği

BAŞVURU ŞARTLARI

Banka personeli alımı için yayımlanan başvuru koşullarını bankanın web sayfası üzerinden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kamuilanlari.com olarak bu koşulları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

“Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde Gişe Memuru pozisyonu için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek”

BAŞVURULAR BANKAYA YAPILACAK?

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar, aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşacaklar ve Garanti Kariyer sayfası aracılığıyla başvurularını yapacaklar. Banka personel alımı başvurularını kendi internet sitesi üzerinden alıyor. 

İlana ulaşmak için:  https://goo.gl/Etw3Uz

(bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın.) 

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir