Halkbank Personel Alım İlanı Yayımlandı

Halkbank kadrosunda eksik bulunan ve ilan metninde yer alan şehirlerde yer alan şubelerine personel alımı yapacağını duyurdu. 

Halkbank’ın Antalya, Bursa, Çanakkale, Eskişehir, İstanbul, İzmir ve Rize’de bulunan şubelerinde ki Genel Müdürlük Birimlerine personel ihtiyacı olduğu bildirilen ilana dair ayrıntıları sizlere aktarıyoruz. 

HALKBANK PERSONEL ALIM İLANI KADROLARI

Halkbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında engelli personel kadrosuna 11 personel alımı olacağı duyuruldu. Engelli personel alım ilanlarına lise mezunu adayların başvuru yapabileceği açıklandı. 
Banka tarafından yayımlanan ilanda yer alan diğer kadro ise Bilgi Teknolojileri Personeli. Halkbank BT Personeli kadrosuna ise toplam 15 personel istihdamı yapılacağını açıkladı. Banka ayrıca 50 Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı alımı yapacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI
İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan iki kadro için başvuru koşulları ayrı ayrı bildirildi. Buna göre adayların aşağıda yer alan koşulları sağlamaları gerekiyor. 

50 Uzman Yardımcısı Alım İlanı

Halkbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında alım yapılacağı açıklanan ilk kadro Bilgi Teknolojileri Uzman Yardımcısı pozisyonu oldu. Bu kadro için 50 personel alımı yapılacak. 

Başvuru şartları arasında, ”Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Bankacılık Kanunu’na göre bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak, 01.01.1989 ve sonrası doğumlu olmak Mezuniyet kriterine ilişkin; aşağıdaki Tablo’da belirtilen öğrenim süresi en az 4 yıl olan lisans veya yüksek lisans bölümlerinden 01 Şubat 2019 itibariyle mezun olmak,”

BT Personel Alım İlanı

Bilgi Teknoloji Personeli alım ilanı için belirlenen başvuru koşullarını da sizlere Kamuilanlari.com olarak aktarıyoruz. 1988 ve sonrası doğumlu, Üniversitesin ilgili mühendislik bölümlerinden mezun olsun, (tercihen Bilgisayar, Elektronik, Endüstri ve Matematik Mühendisliği), Bankacılık sektöründe temel yetkinliklere sahip, İyi derecede yazılı ve sözlü İngilizce bilgisi olan, 3 yıl iş tecrübeli, takım çalışmasına önem veren. 

Engelli Personel Alım İlanı

Engelli personel kadrolarına başvuruda bulunacak adayların En az lise mezunu olması, 1988 veya daha sonra doğmuş olması, İŞKUR’a kayıtlı ve yasa gereği engelli kadrosu kapsamında değerlendirilebilecek, Bankacılık temek yetkinliklerine sahip, İletişim, ikna ve koordinasyon yeteneği kuvvetli. Adayların ayrıca daha önce Halkbank mülakatlarına katılmış olmaması isteniyor. 

İlana dair tüm ayrıntıları görüntülemek için TIKLAYINIZ

50 Uzman Yardımcısı alımı için TIKLAYINIZ

Gelişmeler oldukça sizlere Kamuilanlari.com sitesi olarak aktarmaya devam edeceğiz

Bu tür personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir