İŞKUR Aracılığıyla En Az Lise Mezunu 200 Banka Memuru Alım İlanı Yayımlandı

Fibabanka İŞKUR İş İlanları sayfası üzerinden Banka Memuru alımı için ilan yayımladı. En az lise ve dengi okullardan mezun adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanına dair tüm ayrıntıları aşağıda siz okuyucularımıza aktarıyoruz. 

* Alım Yapılacak Kadrolar

* Fibabanka tarafından bildirilen başvuru koşulları

* İlana başvuru süreci ve şekli

Tüm bu ayrıntıları siz okuyucularımıza detayları ile aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADRO VE DETAYLARI

Fibabanka İŞKUR aracılığıyla yayımladığı banka personeli alımı ilanında tek bir pozisyonda personel alımı yapacağını açıkladı. Fibabanka tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre alımlar, Bankacılık Meslek Personeli kadrosuna yapılacak.

Peki bu kadroya kimler başvuru yapabilir? İşte başvuru koşulları;

FİBABANKA PERSONEL ALIMI KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunacak adayların genel başvuru koşulları ile özel başvuru koşullarının tamamını sağlamaları gerekiyor. Bu başvuru koşulları ana başlıklarıyla aşağıda. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, erkek adayların için askerlik ile ilişiği bulunmamak; askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yada tecilli durumda olmak, en az lise ve dengi bir okuldan mezun olmuş olmak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak ve banka tarafından yapılacak olan güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak. 

Bu şartların dışında adayların ayrıca banka tarafından kadroya dair belirlenen tüm özel şartları sağlamaları gerekiyor. İlan metninde yer alan bu detaylara aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN

En az lise mezunu Banka Personeli alım ilanına başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Adaylar aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. Ayrıca ilan metninde yer alan iletşim bilgileriyle de detaylı bilgi alınabilir.

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/bHwnNn (bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir