Kuveyt Türk Bankası Gişe Personeli ve Banka Memuru Alıyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası kendisine ait bir kariyer sitesi üzerinden yayımladığı ilan ile personel alımı yapacağını duyurdu. Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar, alım yapılacak şehirlere ilişkin bilgiler ver bankanın personel alım ilanlarına nasıl başvuru yapılacağı detayları haberimizde.

KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI PERSONEL ALIM İLANI

Kuveyt Türk Katılım Bankası personel alım ilanlarını kendisine ait kariyer sitesi üzerinden yayımlıyor. Buna göre adaylara alım yapılacak şehirler bu site üzerinden duyuruyor. Buna göre alım yapılacak şehirler arasında, İstanbul, Adana, Siirt, Çayırova / Kocaeli, Antalya, Düzce, İzmir, Ankara, Samsun, Trabzon bulunuyor. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında çeşitli şehirlerde bulunan banka birimlerinde görevlendirmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacağı açıklandı. Açıklanan kadroları aşağıda aktarıyoruz.

Gişe Yetkilisi, Kobi Bankacılığı Satış Uzmanı, Çağrı Merkezi Yetkilisi, Çağrı Merkezi Sigorta ve Satış Yetkilisi, Pazarlama İletişimi, Görsel Tasarım Uzun Dönemli Stajyer, Sağlık Sigortası Sorumlusu, Engelli Personel, BT-Sistem İzleme Yetkilisi.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan ilana başvuruda bulunacak adayların her kadro için ayrı ayrı belirlenen başvuru koşullarına dikkat etmesi gerekiyor. Kamuilanlari.com olarak bu koşulları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi banka personel alımlarını kendisine ait internet sitesi üzerinden yapıyor. Bu kapsamda ilana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını bu site üzerinden elektronik olarak yapacak. 

İlana ulaşmak için adaylar aşağıda yer alan bağlantılar aracılığıyla ilanları yayımlayan bankaların duyurularına erişim sağlayabilir ve başvurularını yapabilirler.

İlan adresi: https://goo.gl/HaZvDq (Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Banka Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir