Kuveyt Türk Katılım Bankası Banka Memuru Alım İlanı Yayımladı

Kuveyt Türk Katılım Bankası kendisine ait kurumsal web sayfası üzerinden yayımladığı personel alım ilanında çok sayıda pozisyonda personel alımı yapacağını ilan etti. Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların, çeşitli şehirde bulunan banka şubelerinin eksik kadrolarına yapılacağı bildirildi. 

İlana göre banka İstanbul, Ankara, Antalya, Kocaeli, İzmir Samsun’da yer alan banka şubelerine personel alımları gerçekleştirecek. 

İlana dair diğer bilinmesi gereken detayları ise sizlere aktarıyoruz. 

BANKA PERSONELİ ALIM İLANI

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yayımlanan ilandan 10’dan fazla farklı pozisyonda banka memuru alımı gerçekleştirileceği duyuruldu. İlan metninde alım yapılacağı duyurulan kadroların listesi şöyle;

Çağrı Merkezi Sigorta ve Satış Yetkilisi, Gişe Yetkilisi, Engelli Personel, BT-Veri Depolama ve Yedekleme Uzmanı, Siber Güvenlik Uzmanı, Lonca Girişimcilik Merkezi Ekip Arkadaşı, Kurumsal Mimar, BT-Yazılım Destek Mühendisi, Bankada Kampüs-İstanbul Şubeleri, Dijital Dönüşüm ve İnovasyon Uzmanı, Mali Kontrol Uzman Yardımcısı, İk Uygulamaları ve İş Geliştirme Uzman Yardımcısı, Yönetim Raporlama Uzm. Yrd. / Uzmanı, Varlık Çözümleme Uzman Yardımcısı.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda ilan edilen kadrolara kimler başvuru yapabilir?

Söz konusu alım ilanı için belirlenen başvuru koşulları arasında, ”Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek” şartları bulunuyor. 

BAŞVURULAR BANKAYA YAPILACAK?

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını Kuveyt Türk Katılım Bankası resmi internet sitesi üzerinden bankanın İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü aracılığıyla başvurularını yapacaklar. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/Px5G2t (Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)
 Banka Personeli alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir