QNB Fİnansbank Çeşitli Kadrolarda Banka Personeli Alımı Yapıyor

QNB Fİnansbank İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü’nün resmi internet sitesi üzerinden yeni banka personeli alım ilanları yayımlandı. Bankanın Türkiye geneli farklı şehirlerde bulunan şubelerinin eksik kadrolarına yapılacağı açıklanan pozisyonlara dair detayları sizler için derledik. 

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

QNB Fİnansbank yayımladığı banka personeli alım ilanında bazı kadrolarda tüm Türkiye geneli alımlar yapılacağını duyururken bazı kadrolar için ise alımların belirlenen şehirlerde olacağı bildirildi. Bazı kadrolar için ise birçok şehirde ifadesi kullanıldı. Buna göre alımlar İstanbul, Erzurum ve birçok şehirde yapılacak. 

KADRO BİLGİLERİ

Tüm Türkiye geneli banka personeli alımı yapacağını ilan eden QNB Fİnansbank aşağıda yer alan kadrolarda alım yapacak. İşte banka tarafından yapılacak olan banka personeli kadroları;

Müşteri Danışmanı, Tele Satış Temsilcisi, Müşteri Geri Kazanım ve Tutma Görevlisi, Engelli Personel, Saha Satış Temsilcisi, Tüzel Satış Temsilcisi, Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı, Perakende Krediler Merkezi İzleme Görevlisi, 

BAŞVURU KOŞULLARI

Banka personeli alım ilanı için başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Adayların ayrıca ilan metninde yer alan ve her kadro için ayrı ayrı belirlenen özel koşulları da sağlaması isteniyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

QNB Finansbank personel alım ilanı bankanın İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü üzerinden ilan ediliyor. Başvurular bankanın ilanı yayımladığı site üzerinden elektronik olarak yapacaklar. 

İlana ulaşmak için; https://goo.gl/iN4PUm (bağlantıyı kopyalayın, tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Banka Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir