QNB Finansbank İŞKUR Destekli 75 Banka Personeli Alıyor

QNB Finansbank kadrosunda personel açığı bulunan banka birimlerinde görevlendirmek üzere banka personeli alımı yapacağını ilan etti. Söz konusu banka personeli alımlara adaylara Türkiye İş Kurumu’nun resmi internet sitesi üzerinden ilan edildi. 

İlanlara başvuruda bulunacak adayların bilmeleri gereken tüm ayrıntıları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

QNB FİNANSBANK PERSONEL ALIM İLANI

İŞKUR üzerinden 10 Ocak tarihi itibariyle yayımlanan personel alım ilanına göre banka tek bir kadrodan personel alımı gerçekleştirecek. 

İlanda alımların Saha Satış Danışmanı Personeli alımı yapacağı ve alımlara en az lise ve dengi okullardan mezun olmuş adayların başvuruda bulunabileceği bildirildi. İlan metninde yer alan diğer koşulları sizlere aktarıyoruz. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunacak adaylar için ilan metninde yalnızca en az lise ve dengi okullardan mezuniyet şartı olduğu bildirilmiş. Bu şartın yanında banka personeli alım ilanlarında adaylardan talep edilen genel koşulları aşağıda sizlere aktarıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

BAŞVURULAR İŞKUR ÜZERİNDEN 

QNB Finansbank İŞKUR İş İlanları sayfası üzerinden 75 banka personeli alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. İlanlara başvuru süreci 1 Şubat tarihine kadar devam edecek. 

İlana ulaşmak için TIKLAYINIZ

Banka personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir