Şekerbank En Az Lise Mezunu Banka Personeli Alım İlanı Yayımladı

Şekerbank kariyer siteleri üzerinden banka personeli alım ilanı yayımladı. Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda kadroda personel alımı yapılacağı açıklandı. 

En az lise mezunu olmak kaydıyla farklı pozisyonlarda yapılacak alımlara dair tüm bilinmesi gereken detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

ŞEKERBANK PERSONEL ALIM İLANI

Şekerbank tarafından yayımlanan personel alım ilanında yer alan açık kadrolar arasında, ”Operasyon Destek Görevlisi, Sistem Uzmanı, Kobi Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Sistem Operatörü, İşletme Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, Bireysel Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Tarım Bankacılığı Müşteri Temsilcisi, ” pozisyonları bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Kariyer siteleri üzerinden yayımlanan Şekerbank personel alım ilanında yer alan açık pozisyonlar için tek tek ilanlar yayımlandı. Her ilanda ise her bir pozisyon için başvuru şartları ayrı ayrı belirtildi. Buna göre adayların bu şartları sağlamaları halinde ilana başvuru yapabilecekleri belirtildi.

Peki Şekerbank personel alım ilanına kimler başvuru yapabilir? 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Şekerbank personel alım ilanına başvurular ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olmak suretiyle gerçekleştirilecek. Siteye üye olan adaylar başvuru koşullarını sağlamaları durumda ilanlara elektronik başvuru yapabilecekler. 

İlanlara ulaşmak için; https://goo.gl/qHetpq bağlantıyı kopyalayın ve enter tuşuna basın.

Banka personeli alımlarından anında haberdar olmak için bizleri yakından takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir