Türkiye Emlak Bankası’ndan Personel Alım Duyurusu

Yeniden açılacak olan Türkiye Emlak Bankası’nın resmi internet sitesi üzeridnen personel alımlarına ilişkin bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilan duyurusunda yeni mezun ve tecrübesiz adaylar için ilan başvuru formu sunuldu. 

Banka bünyesinde görev almak isteyen adayların bu formu doldurarak Türkiye Emlak Bankası personeli olmak için başvuru yapabilecekleri açıklandı. 

EMLAK BANKASI PERSONEL ALIM DUYURUSU

Türkiye Emlak Bankası tarafından yayımlanan personel alım duyurusunda adaylara yönelik, ”Yeni mezun genç yetenekler, Bankamızda ilerleyen dönemlerde oluşabilecek başlangıç düzeyindeki pozisyonlar için değerlendirilebilecek ve niteliklerine uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirme süreci için davet edileceklerdir.”

Başvuru Koşulları

Başvuru formunu dolduracak olan adayların hangi şartlara dikkat etmelerine ilişkin yayımlanan koşullar ise şöyle;

”Üniversitelerin iktisadi, idari bilimler ve mühendislik lisans programlarından mezun, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, 28 yaşını aşmamış olmak.”

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ

İlan edilen koşulları sağlayan adaylar Türkiye Emlak Bankası’nın web sayfası üzerinden ilanlara başvuruda bulunabilecekler. Banka konuya ilişkin açıklamalarında bu başvuruların hangi kriterlere göre değerlendirileceğine dair de bilgi verdi. 

Bu kapsamda Türkiye Emlak Bankası ilana başvuru yapacak adayların değerlendirme boyutlarını Genel Yetenek Sınavı, Yabancı dil gerektiren pozisyonlar için “Yabancı Dil Sınavı” Değerlendirme Merkezi Uygulamaları, Mülakat, Kişilik & Yetkinlik Envanteri” olarak açıkladı. 

İlana başvuruda bulunmak için kullanabileceğiniz bağlantı adresi; https://goo.gl/71Lwcc (Bağlantıyı kopyalayın, tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir