Yapı Kredi Bankası 50 Pozisyon İçin Personel Alımı Yapacağını Duyurdu

Yapı Kredi Bankası kariyer siteleri üzerinden yayımladığı personel alım ilanında güncelleme yaptı. Bazı pozisyon için yayımladığı alım ilanlarını yayından kaldıran banka farklı şehirde bulunan şubelerinde yeni alımlar yapacağını açıkladı. 

Yapı Kredi Bankası tarafından yayımlanan, çok sayıda şehirde ve pozisyonda alımı yapılacağı duyurulan personel alımlarına dair tüm ayrıntıları haberimizde aktarıyoruz. 

YAPI KREDİ BANKASI PERSONEL ALIMLARI

Yapı Kredi Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre banka 50 farklı pozisyonda personel alımları yapacak. Deneyim, deneyimsiz, yeni mezun ve öğrencilerin başvuruda bulunabileceği iş ilanları ile staj imkanlarının bulunduğu ilana dair bilgiler şu yönde,

Alım Yapılacak Kadrolar

İnsan Kaynakları Stajyeri, Dijital Marka Uzmanı, Direkt Satış Yetkilisi, Krediler Ürün Uzmanı, Sistem Uzmanı, Destek Asistanı, Engelli Personel,  Tahsis Yetkilisi, KOBİ Müşteri Yönetim Uzmanı, İş Analisti, Kullanıcı Deneyimi Uzmanı, KOBİ Kanal ve Pazarlama Uzmanı, Taşıt ve Ford Finans Yöneticisi, Yazılım Geliştirmeci, Uzman İş Analisti, Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı, Muhaberat Yetkilisi (Engelli Kadro), 

Bu kadroların dışında da çok sayıda pozisyonda personel alımları yapılmakta. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Yapı Kredi Bankası personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilana ulaşacaklar. İlana ulaşan adaylar ilanın yayımlandığı kariyer sitesine üye olacaklar. Üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar başvuru şartlarını sağladıkları kadrolara bu site üzerinden elektronik başvuru yapacaklar. 

İlanlara Ulaşmak İçin; https://goo.gl/MosvS8 (Bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Banka Personeli alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir