Yapı Kredi Bankası Banka Memuru Alım İlanları

Yapı Kredi Bankası kariyer siteleri aracılığıyla yayımladığı bir ilan ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapacağını açıkladı. Aralık ayı sonu ve Ocak ayı başında yapılacak olan personel alımlarında yer alan ayrıntıların tamamını haberimizde siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

Yapı Kredi Bankası banka memuru alım ilanları;

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yapı Kredi Bankası’nın kariyer siteleri üzerinden yayımladığı personel alım ilanında 40’tan fazla pozisyonda açık kadrosu bulunuyor. Bu kadroların arasında deneyimli, yeni mezun veya öğrenci olan adayların başvuru yapabileceği kadrolar bulunuyor. 

Banka tarafından yayımlanan ilanda yer alan açık kadrolar; İş Analisti, İç İletişi Uzmanı, Uzman Yazılım Mühendisi, Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı, Kanuni İç Kaynak Avukati Bankacılık Ürünleri Satışı,  Muhaberat Yetkilisi, Sİstem Yöneticisi, Performans Yönetim Uzmanı, Kredi Tahsis Yetkilisi, Anakasa Yetkilisi, Sürdürülebilirlik Uzmanı, BT İş Analisti, Bankacılıık Ürünleri Satışı, Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi.

BAŞVURU ŞARTLARI

Yapı Kredi Bankası her kadro için başvuru şartlarını ayrı ayrı belirlemiş. İlanlara başvuru yapacak adaylar ilan metinlerinde yer alan tüm koşulları incelemeleri gerekiyor. Banka personeli alımı için yayımlanan bu koşullar genel özellikleri ile şöyle,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi, Yapı Kredi Bankası banka personeli alım ilanları kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlar ile adaylara duyuruluyor. Bu kapsamda adayların bu siteye üye olması ve başvurusunu bu site üzerinden yapması isteniyor. 

İlanlara ulaşmak için; https://goo.gl/xQRqXF (bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcısına yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir