Yetiştirilmek Üzere Gişe Memuru Alım İlanı Yayımlayan Bankalar

Bankalar tarafından yayımlanan ve deneyimli, deneyimsiz adayların başvuruda bulunabileceği banka personeli alım ilanlarını haberimizde derledik. 

3 Banka tarafından yayımlanan Gişe Memuru alımı yapılacağı ilan edilen alım ilanlarına ilişkin bilinmesi gereken detayları sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

GİŞE MEMURU ALIM İLANI YAYIMLAYAN BANKALAR

Bankalar personel alım ilanlarını kariyer siteleri üzerinden yayımladıkları alım ilanları ile adaylara duyuruyorlar. Söz konusu bu alım ilanlarında çok sayıda kadroda personel alımları olacağı duyuruluyor. Bu kapsamda Gişe İşlem Yetklisi ile birlikte alım yapacağını duyuran bankalar ve alım yapacakları kadrolar şunlar

Akbank Banka Memuru Alım İlanı

Akbank yayımladığı personel alım ilanında Çağrı Merkezi Yetkilisi, Gişe Yetkilisi, Genel Müdürlük Yetklisi, Yarı Zamanlı Gişe Yetklisi, Şoför, Nakit Operasyon Yetkilisi alımı yapacağını duyurdu.

Burgan Bank Personel Alım İlanı

Burgan Bank yayımladığı personel alım ilanında Gişe İşlem Yetkilisi, Sosyal Medya Uzmanı, Satış Temsilcisi, İletişim Merkezi Müşteri Temsilcisi ve Tahsilat Sorumlusu alımı yapıyor.

HSBC Bank

HSBC Bank tarafından yayımlanan banka personel alım ilanlarında Gişe Yetkilisi, Müşteri Temsilcisi, Finans Stajyeri, Makam Şoförü alımı yapıyor.

BAŞVURU KOŞULLARI

Banka personeli alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar her banka tarafından her kadro için birebir belirlenen özel başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Bu başvuru koşullarını ana başlıklarıyla sizlere aktarıyoruz. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, İlan metninde açık kadrolar için belirlenen eğitim düzeyinden mezun olmak, bankaların her bir kadro için ayrı ayrı belirlediği tüm özel şartları sağlamak, görevini sürekli yapmasına engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Bankacılık sektöründe kariyer hedefi olan, Analitik düşünce yapısına sahip ve dikkatli, Ekip çalışması ve koordinasyon becerisi kuvvetli, Dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek ve İletişim yeteneği kuvvetli, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem vermek.

İLANLARA BAŞVURU SÜRECİ

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını kariyer siteleri üzerinden yapacaklar. 

Adaylara NOT: İlanlara ulaşmak isteyen adayların yapmaları gereken ilk işlem bankaların kendilerine ait internet sitelerini ziyaret etmek. Bankalar kariyer siteleri üzerinden ilan yayımlasalarda kendi siteleri üzerinden yayımladıkları ilanlara daha kısa sürede yanıt verebiliyorlar. 

Bankaların kendi sitelerinde ilanlara ulaşamayan adaylar ise aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler. 

İlana ulaşmak için: https://goo.gl/ZdufVe (Bağlantıyı kopyalayıp, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir