Gündem

Bankaya referans ile gelen emekli 10 bin TL’nin sahibi olabilir: Emekli ve emekli yakınına toplamda 10 bin TL ödeme yapılacak!

Ekonomik koşullar emeklilerin ay sonuna sorunsuz ve sıkıntısız bir şekilde getirmesini zorlaştırıyor. Kemer sıkma politikaları en sert şekilde uygulanmaya çalışılsa da bu süreçte ek bir desteğe ihtiyaç duyulabilir. Bankalar belirli dönemlerde emeklilere sunduğu fırsatlarla geri ödemesiz nakit desteğini promosyon adı altında sunuyor. Yapı Kredi bu kapsamda emeklilere ve emekli yakınlarına büyük müjdesini duyurdu.

Yapı Kredi emekli referans kampanyası hem emekliyi hem de emekli yakınını  memnun ediyor. Emekli maaşını şartsız koşulsuz Yapı Kredi’ye taşımayı kabul eden tüm emeklilere 7.500 TL’ye kadar nakit promosyon ödemesi yapılıyor. Bunun yanı sıra emekli tanıdığını bankaya getiren her Yapı Kredili için 250 TL toplamda 2.500 TL nakit ödül hediye ediliyor.

EMEKLİ REFERANS KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Emekli yakınına referans olana toplamda 2.500 TL kazandıran kampanya 30 Kasım tarihine kadar devam ediyor. Kampanya kazanımından yararlanmak isteyenlerin ise belirli şartları karşılanması gerekiyor. Daha önce bankada emeklilik hesabı bulunmayan ve ilk kez bankaya maaşını taşıyacak olan kişilerin referans gösterilmesi gerekiyor. Ardından referans gösterilen kişinin oluşturulmuş kod ile beraber maaş hesabına bankaya taşıması yeterli oluyor.

Buradaki en önemli detay kod ile referans sistemini kullanarak maaşı bankaya taşıyabilmek. Emeklinin alacağı ilk maaşının hemen ardından hesaba yatırılacak olan promosyon tutarı tanımlandığı anda emekli yakını da ödül kazanıyor. Referans olunan her kişi için 250 TL toplamda 2.500 TL ödül kazanılıyor.

EMEKLİ REFERANS KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Yapı Kredi’nin SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı maaş sahiplerine özel sunduğu bu kampanya 10 kişiye kadar referans olabilmeyi destekliyor. Kampanya kapsamında sunulan faydadan Yapı Kredi banka personeli yararlanamıyor. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden emekliye referans kampanyasına katılması gerekiyor.

Yapı Kredi Mobil üzerinden maaş taşıma işlemi gerçekleştirilirken kodun kullanılması şarttır. 3 yıl boyunca aynı bankada kalma sözünün verilmesi gerekiyor. Gün içerisinde en fazla 5 kişiye kadar referans olunabilir. 10 gün boyunca kullanılmayan kodlar geçersiz sayılıyor. Kampanya kapsamında referans müşterisinin elde ettiği TL’ler vadesiz mevduat hesabına aktarılıyor. Yapı Kredi sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde sattığı tutar

İlgili Makaleler