Gündem

Bitmeyen internet ihtiyaçlarına, GSM firmasından kampanya haberi! Vodafone 17 Kasım tarihine kadar başvuran tüm kullanıcılarına, 3 GB internet faydası tanımlayacak!

Telekomünikasyon sektörünün önde gelen isimlerinden olan Vodafone, sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştirerek hem mevcut müşterilerinin hem de potansiyel müşterilerinin bütçelerine destek olma gayreti içerisinde olduğunu gözler önüne serdi. Bu hedefi doğrultusunda yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyuran GSM firması, 17 Kasım 2022 tarihine kadar geçerliliği bulunan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları, kullanıcıları ile paylaştı.

Firmanın mevcut kullanıcılarını hedef alan yeni kampanya kapsamında otomatik fatura ödeme talimatının bulunmaması gerektiğini belirten GSM firması Vodafone, söz konusu yeni kampanyanın ticari müşterilerin başvurularına açık olmadığını, kampanyadan yalnızca bireysel statüde olan müşterilerin yararlanabileceklerini bildirdi.

VODAFONE’DAN MEVCUT MÜŞTERİLERİNE İNTERNET HEDİYELİ YENİ KAMPANYA!

Vodafone’un bireysel müşterileri için geliştirilmiş olan yeni kampanyaya göre 17 Ekim- 17 Kasım tarihleri arasında faturasını Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ödeyen tüm kullanıcılara, 3 GB’lık internet hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. İnternet faydasının 3 gün boyunca kullanılabileceğini ifade eden GSM firması, fatura ödemesinin hemen ardından ilgili hatta internet hediyesinin tanımlanacağını belirtti.

Yeni kampanya kapsamında 3 günlüğüne kullanıma açık olacak olan 3 GB’lik internet hediyesinden faydalanmak isteyen tüketicilere seslenen Vodafone, kullanıcıların son 6 ay içerisinde Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden fatura ödemesi gerçekleştirmemiş olmaları gerektiğini ifade etti.

VODAFONE’UN İNTERNET HEDİYELİ YENİ KAMPANYASINA NEREDEN BAŞVURU YAPILIR?

Vodafone tarafından düzenlenmiş olan 3 gün geçerli 3 GB internet hediyesi kampanyası, GSM firmasının mevcut müşterilerinin dikkatlerini çekmeyi başardı. Hat kullanıcıları, yeni kampanyadan nasıl faydalanabileceklerini araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren Vodafone, resmi internet sayfası üzerinden gerekli bilgilendirme metnini yayınladı.

Vodafone 3 GB internet hediyesi tanımlayacağı yeni kampanyasından yararlanmak isteyen mevcut müşterilerinin, kampanya için ek bir başvuru yapmalarına gerek olmadığını duyurdu. 17 Kasım tarihine kadar Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden fatura ödemesi yapılmasının yeterli olduğunu ifade eden GSM firması, ilgili kampanya şartlarının da yerine getirilmiş olması gerektiğini belirtti.

İlgili Makaleler