Gündem

Camdaki Kız dizisinde beklenen patlama! 58’inci bölüm fragmanı yayınlandı! Nalan sonunda prangalarından kurtuluyor: “Öyle bir giderim ki sen bile şaşırırsın anne!”

Ünlü Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek hayat hikayesinden esinlenerek kaleme aldığı aynı isimli romanından ekranlara uyarlanmış olan Camdaki Kız dizisi, 3’üncü sezonunda izleyici tarafından yine yakından takip edilmeye devam ediliyor. Annesi bildiği aslında anneannesi olan kişi tarafından sindirilmiş bir çocukluk dönemi geçiren ve bu durumu gençlik döneminde de yaşayan Nalan’ın yaşadıklarını işleyen dizi, dün akşam yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıktı.

Sorumsuz bir eş ve onun yanlışlarının üzerini kapatan ailesi ile karşı karşıya kalan Nalan’ın kendisini bulma yolculuğunda Hayri ile tanışması ve bu zamana kadar aradığı gerçek sevgiyi onda bulması izleyici tarafından yoğun ilgi görürken 2 sezondur Nalan’ın pasif kalması izleyiciyi diziden soğutmaya başladı. Dün akşam ki bölümde Cana ile yüzleşerek beklenen adımı atan Nalan’ın sonunda prangalarından kurtulmak üzere attığı adım, izleyiciyi yeniden heyecanlandırdı.

Henüz dün akşam yayınlanan yeni bölümün etkisinden kurtulamayan izleyiciler için 58’inci bölümün fragmanı da yayınlandı. Gelecek hafta yayınlanacak olan bölümde Nalan’ın aylardır beklenen adımı nihayet attığı görüldü.

CANA İLE YÜZLEŞTİ!

Sedat ile evlenen ancak Sedat’ın çapkınlıkları, umursamaz tavırları ve farklı olan hayat görüşleri sebebi ile mutsuz bir evlilik sürdüren Nalan, annesinin tüm baskısına rağmen Hayri ile yakınlaşmakta kararlı çıktı. Kendisini aşarak Hayri’ye olan hislerinin peşinden giden ve Sedat ile ayrılmanın yollarını arayan Nalan, dün akşam yayınlanan bölümde nihayet Cana ile yüzleşti. Cana’nın Sedat’tan hamile olduğunu öğrenen Nalan’ın tepkisi merak edilirken yeni bölümün fragmanı servis edildi.

YENİ BÖLÜMDE ORTALIK AYAĞA KALKACAK!

Dün akşam yayınlanan bölümün hemen ardından 58’inci bölümün fragmanı da yayınlandı. Nalan’ın Cana ile görüşmesinden sonra konağa gittiği ve herkesin ortasında “sevgilin ve çocuğun ile mutluluklar” diyerek Sedat’a tokat attığı görüldü. Yüzüğünü de çıkaran Nalan, yanına birkaç eşya alarak konağı terk ederken “burası senin evin, gidecek başka bir yerin yok” diyen Feride’ye “öyle bir giderim ki sen bile şaşırırsın” diyerek beklenen kırılmayı nihayet yaşadı. İzleyiciler, yeni bölümü iple çekmeye başladı.

İlgili Makaleler