Gündem

Coca Cola’da boykot etkisini gösterdi!

İsrail’in Filistin’e yönelik saldırıları devam ettiği şu günlerde, İsrail’in ürünü olan “Coca Cola”  dünya genelinde bir çok ülkede boykot edilmesi nedeniyle. Boykot sürdüren Türkiye’ye içecek üretimi konusunda şaşırtan bir teklif geldi. Detaylar işte sizlerle...

İsrail’e destek veren firma boykot nedeniyle düşen satış rakamlarını yükseltmek adına çekilişle para dağıtmaya başladığı bilgileri gündemde yer alırken, Filistin’e yönelik saldırıların ardından Türkiye’de satış rakamlarında düşüş yaşayan firmanın Türkiye’ye sunmuş olduğu teklifi ve teklif ile bilgileri haberimizin devamında bulabilirsiniz…

İsrail’e destek veren firmadan yeni teklifler gelmeye devam ediyor!

İsrail’in Filistin’e yönelik saldırıları nedeniyle İsrail’in ürünü olan Coca Cola’nın dünya genelinde bir çok ülkede boykot edilmesi sonucunda, Firma’nın boykot nedeniyle düşen satış rakamlarını yeniden yükseltmek adına çekilişle para dağıtmaya başladığı bilgisi gündemde yer alırken, Coco Cola’ya boykotun devam ettiği şu günlerde, İsrail’e destek veren firma satış rakamlarını yeniden elde etmek adına birbirinden farklı teklifler sunmaya devam ediyor. Türkiye’nin komşusu Bulgaristan’la ilişkilerinin güçlendirilmesi adına iki ülke arasındaki ticaretin hız kazanması için, Bulgaristan’dan Türk içecek üreticilerine ihracat fırsatı geldi.

Bulgaristan’dan Türk içecek üreticilerine yeni teklif geldi

Dünya gazetesinin haberinden elde edilen bilgilere göre ihracatta rekor kıran Türkiye, dış satımdaki yüksek performansı Balkan coğrafyasında sürdürmeye devam ederken, Türkiye ve Bulgaristan ilişkilerini güçlendirilmesi adına iki ülke arasında ticaret hızının artması için yeni hamlelerde bulduğu bilgisi yer alıyor. Firma Türkiye’nin 2022 yılı dahilinde neredeyse rekor seviyede olan ihracat gerçekleştirdiği  Bulgaristan’dan Türk içecek üreticilerine bir ihracat fırsatı sundu.

Türkiye’de satış rakamlarında düşüş yaşayan firmanın Türkiye’ye sunmuş olduğu teklifleri, her gün sayısız ilanın ilanlarla TurkishExporter’e kullanıcıları duyuran Bulgar ithalatçı, Türkiye’den meyve suyu, limonata ve aloevera içeceği gibi ürünler satın alacağı bilgisi verildi.

Bulgaristan’ın Türk çiçek üreticilerine ihracat kapılarını açıyor olması Türkiye’de meyve suyu, limonata ve aloevera içeceği gibi ürünlerin satışı,  Türkiye’nin ihracat rakamlarında olumlu yönde artış yaşanmasını sağlayacak gibi görünüyor.

İlgili Makaleler