Gündem

Dijital başvuruya özel teklif vatandaşın cebini rahatlıyor ! 10 bin TL nakit teklifi için son fırsat!

İş Bankası İşCep’lilere özel 10.000 TL’ye kadar faizsiz ve taksitli nakit avans kampanyasını duyurdu. Faizsiz nakit arayışında olanlar için dar gelirli vatandaşlara bir nebze olsun rahatlık sunacak olan kampanya dönemi devam ediyor.

İş Bankası kullanıcılarına faydalanabilecek kampanyadan yararlanmak isteyenlerin “Müşteri olmak istiyorum” adımını tamamlayarak kredi kartı başvurusunda bulunması gerekiyor. Bunun için öncelikle İşCep uygulaması cep telefonuna indirilmelidir. Ardından uygulama içerisinde yer alan “Müşteri olmak istiyorum” adımı doğru bilgilerle tamamlanmalıdır. Son olarak görüntülü görüşme yolu ile müşteri olma süreci sorunsuzca tamamlanmalıdır.

10 BİN TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Müşteri hesabı oluşanlar kredi kartı başvurusunda bulunuyor. Ardından onay alınmış kredi kartı fiziki olarak teslim aldıktan sonra şifre oluşturularak kullanmaya başlanabilir. Son olarak İşCep uygulaması içerisinde yer alan “Nakit Avans” bölümüne giriş yapıp talep edilen tutar taksitli olarak istenebiliyor.

İş Bankası’nın tüm müşterilerine özel sunduğu kampanya yıl sonuna kadar geçerliliğini koruyor. Her müşteri yalnızca bir kez faydalanabilir. Faizsiz olarak sunulan fırsat 5 ay vade ile ödenebilir. 2 ile 5 ay arasında seçilen vade aralığı 300 TL ile 10.000 TL arasında farklı tutarda istenebiliyor.

10 BİN TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanya katılım sağlamak isteyenler başvuru yapıldıktan sonra Taksitli Nakit Avans tutarını 7 iş günü içerisinde yapabiliyor. Kampanyadan en fazla 1 yıl boyunca faydalanılabilir. Kampanyadan faydalanan kişilerin yeniden bu kampanyaya başvurması mümkün değildir. Ancak İş Bankası’nın belirlemiş olduğu faiz politikası değerlendirilerek yapılacak olan iki ya da daha fazla Nakit Avans başvurularında düşük faizli bir politika ile yeniden talepte bulunulabilir. Kampanya dönemi boyunca sadece bir kez bu faydadan faizsiz olarak faydalanılabilir.

10 BİN TL TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSUNU KİMLER YAPABİLİR?

Kampanya süreci devam ederken İş Bankası bireysel kredi kartı sahipleri ile ticari kredi kartı sahipleri başvurabiliyor. Acil nakit ihtiyacını karşılamayı sağlayacak olan Faizsiz Nakit Avans kampanyası bankaya gitmeye gerek kalmadan şubesiz dijital uygulama üzerinden kısa sürede tanımlanabiliyor. İş Bankası sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

İlgili Makaleler