Gündem

Dışarıda yemek lüks olmaktan çıkacak! Banka restoran harcamasına 80 TL iade edecek!

TEB Bankası restoran harcamalarına 80 TL indirim kampanyasını duyurdu. Yıl sonuna kadar geçerli kampanyadan faydalanmak isteyenlerin belirlenmiş günlerde bankanın istediği alışveriş tutarının gerçekleştirilmesi yeterli oluyor. Son olarak mobil uygulama üzerinden ya da kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılması gerekiyor.

RESTORAN HARCAMASINA 80 TL NASIL KAZANILIR?

Yıl sonuna kadar geçerliliği devam eden kampanyadan faydalananlar dışarıda yemenin lüksünü maddi olarak azaltıyor. Mobil uygulama üzerinden ilgili kampanya bulunarak katılım sağlanabilir. Bunun yanı sıra cep telefonunun kısa mesaj yolu ile de kampanyaya katılınabilir. Bunun için cep telefonunun mesaj kısmına RESTORAN yazıp 4616‘ya sms olarak gönderilmelidir.

Mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılımda bulunmak isteyen kişilerin öncelikle “müşteri olma” adımını tamamlayarak hesap oluşturması gerekiyor. Hesap açılışı onayı verilenler yalnızca kampanya sürecine dahil olabiliyor. Şubeye gerek kalmadan dijitale özel mobil uygulama üzerinden görüntülü görüşme yolu ile kısa sürede müşteri hesabı oluşturmak isteyenler için başvuru linkine tıklayarak adımları takip etmesi yeterli oluyor.

RESTORAN HARCAMASINA 80 TL KAZAN KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanya dönemi devam ederken tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri her harcamaya 20 TL, toplamda 80 TL iade kazandırır. Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerinde bu alışveriş tutarını gerçekleştirmesi gerekir. Fast food harcamaları kampanya dahil değildir. Yalnızca restoran harcamalarında geçerliliğini koruyacaktır. Kazanılan tüm indirimler 4 Ocak 2023 tarihinde kullanılan hesaba yansıtılacaktır. TEB banka kartı ya da CEPTETEB banka kartı ile yapılacak harcamalarda geçerliliğini korur.

Bankanın bireysel kart müşterileri ancak bu faydadan yararlanabilir. İptal, iade durumunda indirim geri alınır. Kampanyaya katılmak isteyenlerin harcamayı yapmadan önce mobil uygulama üzerinden ya da sms ile başvurulması gerekir. Başvuruların tek tek kayıtlı cep telefonu üzerinden yapılması gerekecektir.

İlgili Makaleler