Gündem

Elektronik alışverişine banka desteği geldi: Akıllı telefon, tablet, TV, Laptop alışverişine 250 TL indirim uygulanıyor!

Ziraat Bankası banka müşterilerine özel elektronik eşya sektöründe yapılacak alışverişlerde geçerli 250 TL indirim kampanyasını başlattı. 1 Kasım tarihi itibariyle başlayan kampanya 14 gün boyunca devam edecek.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin tek seferde 5000 TL ve üzeri alışveriş yapması yeterli oluyor. Okulların açıldığı öğrencilerin bilgisayara ihtiyaç duyduğu dönemde Ziraat Bankası’nın sunduğu bu teklif değerlendirilebilir. Yeni bir laptop ya da yeni bir cep telefonu alımında olacak bu indirim ile kampanya katılım sağlandığı anda 250 TL kazanç sağlanıyor.

ELEKTRONİK EŞYA ALIŞVERİŞİNE 250 TL İNDİRİMDEN NASIL FAYDALANILIR? KİMLER KATILABİLİR?

Banka müşterileri bankkart anlaşması bulunan elektronik eşya sektörü üye işyerlerinden yapacakları alışverişlerde bu kampanyayı kullanabiliyor. Ancak alışveriş yapmadan önce kampanyaya online katılım sağlanması gerekiyor. Bankanın uygulaması üzerinden ya da internet şubesi aracılığı ile kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kampanyada en dikkat çekici nokta ise ana faaliyeti e-ticaret ya da elektronik eşya satışı olmayan herhangi bir işyeri üzerinden yapılacak alışverişler kampanya dahil edilmeyecektir. Aynı gün içinde yapılacak ilk işlem kampanya dahilinde geçerli kabul ediliyor. Her müşteri en az en fazla 250 TL indirim kazanabiliyor.

ELEKTRONİK EŞYA ALIŞVERİŞİNE 250 TL İNDİRİM BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

14 Kasım tarihinde son bulacak kampanyanın şartlarını karşılayan her müşteri 18 Kasım’da indirim tutarını hesabında görebilir. Bireysel Bankkart kullanıcıları Bankkart Business ya da Bankkart Başak müşterileri kampanyadan yararlanabiliyor. Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu tekliften ilk kez yararlanacaklar, bankada müşteri hesabı bulunmayanlar şubeye gitmeden online olarak başvuru yaparak 14 Kasım tarihine kadar başvuru onayı alınması yeterlidir. Kayıt sürecinde yarım kalan evraklar ücretsiz bir şekilde kurye yöntemi ile kişiye teslim edilir ve bankaya yönlendirilir.

Kampanyadan daha önce Ziraat Bankasında müşteri hesabı bulunanlar da faydalanabiliyor. Asıl kart sahiplerinin yapacaklara alışverişler geçerlidir. Karta para yükleme işleri kampanya sürecine dahil değildir. İptal ya da iade işlemlerinde kazanılan indirim hesaptan geri alınır. Ziraat Bankası sunmuş olduğu kampanya üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

İlgili Makaleler