Gündem

Elektronik eşya alışverişlerine Ziraat Bankası’ndan 500 lira hediye döneminde son 2 gün!

Ziraat Bankası, müşterileri için cazip kampanya fırsatlarına bir yenisini daha ekledi. Alışveriş ihtiyaçlarını karşılarken tasarruf ve kazanç sağlamak isteyenler, Ziraat Bankası’nın Bankkart ile yapılan alışverişlere yönelik sunduğu kampanyayı araştırıyor. Bu kampanya dahilinde, Bankkart ile elektronik eşya alışverişlerine yönelik 500 TL Bankkart Lira hediye ediliyor.

Elektronik eşya sektöründe yapılacak olan alışverişlere yönelik kazandıran kampanyasını duyuran Ziraat Bankası, söz konusu sektörde uygun şartlarda yapılan alışverişlere 500 TL Bankkart Lira hediye ediyor. Ziraat Bankası’nın kampanyasından yararlanmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerinin, kampanya dahilinde kriterlere uygun olarak harcama yapması gerekiyor. Bu harcamalar karşılığında Ziraat Bankası müşterileri, elektronik eşya alışverişlerinden kazanç sağlayabiliyor. İşte detaylar…

ZİRAAT BANKASI’NDAN 500 TL BANKKART LİRA HEDİYESİ

Bir kamu bankası olarak duyurduğu kampanya ve fırsatlarla dikkatleri çekmeye devam eden Ziraat Bankası, bu kez de elektronik eşya sektörüne yönelik harcamalar için duyurduğu kazandıran kampanyası ile dikkatleri çekti. Ziraat Bankası, elektronik eşya alışverişlerine 500 TL Bankkart Lira fırsatını duyurdu. 17 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya dahilinde kazanmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerinin, şartlara ve kriterlere uygun olarak harcama yapması gerekiyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu kampanya dahilinde, 17 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında Bankkart’ı ile elektronik eşya sektöründe faaliyet gösteren Ziraat Bankası üye işyerlerinden, Bankkar POS üzerinden tek seferde 2.000 TL – 9.999 TL arasında alışveriş yapanlara 150 TL, 10.000 TL ve üzerinde alışveriş yapanlara ise 500 TL Bankkart Lira hediye ediliyor. Ziraat Bankası’nın sunduğu kampanyadan her bir müşteri en fazla 1 kez yararlanabiliyor.

KAMPANYADA GEÇERLİ ALIŞVERİŞLER

Ziraat Bankası’nın sunduğu kampanya dahilinde, ana faaliyeti elektronik sektörü olmayan e-ticaret ve ana faaliyeti elektronik sektörü olmayan fiziki üye işyerlerinden yapılacak olan eşya alışverişleri geçerli olmuyor. Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi Ziraat Bankası müşterileri, kredi kartı ve banka kartı özelliği ile bu kampanyaya katılım sağlayabiliyor. Müşteriler, Bankkart Mobil veya bankkart.com adresi üzerinden kampanyaya katılım sağlayabilecek ve kampanya dahilinde yapılan harcamalar sonrası hediye Bankkart Lira’lar da anında yüklenecek.

İlgili Makaleler