Gündem

AK Parti EYT Konusu Seçimlerden Önce Gündeme Getirecek İddiası

31 Mart yerel seçimlerine artık iki aydan daha kısa bir süre var. Bu kapsamda tüm partilerin yerel seçim çalışmaları hızla devam ediyor. Hem yerel seçim çalışmalarına devam eden partiler hemde seçim sonuçlarına dair araştırmalarına da devam ediyorlar. 

Bu konuda ise AK Parti adına çok önemli bir iddia ortaya atıldı. EYT Yasasını bekleyen vatandaşları memnun edecek bu iddiaya dair tüm ayrıntıları haberimizde paylaşıyoruz. 

EYT YASASI SEÇİMDEN ÖNCE ÇIKARILACAK MI?

Yerel seçim konusunda ortaya atılan son iddialarda, anket sonuçları noktasında oldu. Milli Gazetenin haberine göre, AK parti anket sonuçlarından istediği verilere ulaşamadı. Anket sonuçlarında olumsuz bir tablo olması dolayısıyla ise yeni hamlelere hazırlanıldığı iddia edildi. Bu kapsamda ise milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren EYT Yasası konusunda somut bir çalışma yapılacağı ve kamuoyu ile paylaşılacağı öne sürüldü.

Anketlerde kararsız kesimin artması ve AK Parti’nin oy oranında büyük düşüşü gören iktidar, daha önce kürsüden karşı çıktığı birçok konuyu gündemine almayı planlıyor. İktidarın önümüzdeki günlerde bir numaralı konusunun Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) olacağı da kulis iddialarından. Ancak yasa çıksa bile bazı düzenlemeler ile gelebileceği de iddialar arasında yer alıyor. 

EYT Yasası ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olmak için uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir