Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bir Tarafta Zillet İttifakı Öteki Tarafta Cumhur İttifakı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı’na katıldı. Ankara Spor Salonu’nda düzenlenecek toplantı öncesinde ise Cumhurbaşkanı Erdoğan salon dışında kalan vatandaşlara yönelik bir konuşma yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı konuşmasında şu ifadeleri kullandı. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Konuşması

”Eğitimde, adalette, ulaşımda, enerjide neler yaptık neler yapıyoruz. Dış politikada dünyadaki konumumuz nedir, bunları zaten biliyorsunuz. Ama şimdi yerel seçimdeyiz. İstanbul’da yola çıkarken bir şey söylemiştik; 3Ç demiştik. Çöp, çukur, çamur. Çünkü CHP demek çöp, çukur, çamur demektir. Biz geldik bunları yok ettik. Bunları tertemiz hale getirdik ve modern şehirler meydana getirdik. ”

HİÇ ENDİŞE ETMEYİN

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının devamında İstanbul, Ankara ve İzmir’de yola devam ettiklerini ve etmeye devam edeceklerini şu ifadelerle aktardı.

Hiç endişe etmeyin, evelallah dik duruyoruz, dikleşmiyoruz. İstanbul’da inşallah Binali Bey’le bu yola devam ediyoruz, edeceğiz. Ankara’da Mehmet Özhaseki’yle bu yola devam ediyoruz, edeceğiz. İnşallah İzmir’de Nihat Zeybekci kardeşimizle İzmir’i çok farklı bir şehir haline getireceğiz. Bütün büyükşehirlerde, illerde Cumhur İttifakı olarak yeni bir süreç başlatacağız. Bir tarafta Zillet İttifakı, öbür tarafta Cumhur İttifakı. 31 Mart’ta sandıkları patlatmaya hazır mıyız? Kadın kollarımıza soruyorum, gece-gündüz çalışmaya hazır mıyız?”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir