Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Marketlerde Ne Varsa Belirli Bir Kısmını Tanzimde Satacağız

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yerel seçim çalışmaları kapsamında Kastamonu’da vatandaşlara seslendi. Yerel seçim çalışmaları kapsamında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında ayrıca gündeme ve ekonomi konularına dair değerlendirmelerde bulundu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN TANZİM SATIŞ AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Erdoğan ekonomiye dair yapmış olduğu açıklamalarında gıda fiyatlarının üzerinde durdu. Bu kapsamda önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan faaliyet vermeye başlayan tanzim satış noktalarında başka ürünlerde satılacağını açıkladı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tanzim satış açıklaması;

”Biz verdiğimiz mücadelenin ehemmiyetinin farkındayız. Bugüne kadar hiçbir meselede Türkiye’yi istedikleri gibi eğip bükemediler. Kurla faizle diplomasiyle algıyla olmuyor bu defa ülkemizi soğan, patates, sivri biber, salatalık üzerinden ters köşe yapmaya çalışıyorlar. Aldığımız tedbirlerle bu hamleyi de boşa çıkardık mı? Tanzim satış yerleri gibi satış yerlerini kurduk. Fiyatlar yarıya indi, daha da inecek. Temizlik ürünlerinden tutun marketlerde ne varsa onların da belli bir kısmını buralarda satmaya başlayacağız. Bunlar terör estirdiler terör. Gıdada teröre estirenlere gereken dersi veriyoruz, vereceğiz. Bakalım sırada ne var? Hep birlikte yaşayıp göreceğiz.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir