Gündem

EYT Büyük Ankara Buluşması Öncesi EYT Derneğinden Duyuru

Emeklilikte Yaşa Takılan (EYT) vatandaşlar yerel seçimlerden önce  Ankara’da toplanıp taleplerini dile getiriyorlar. Ankara’da öğlen saat 13.00’de başlayacak olan büyük buluşma öncesinde ise buluşmaya katılacak olan EYT’li vatandaşlara çok önemli bir uyarıda bulunuldu. 

EYT Derneği tarafından yayımlanan duyuru detaylarını ve büyük EYT buluşmasına ilişkin ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

EYT SSD DERNEĞİNDEN BÜYÜK BULUŞMA ÖNCESİ UYARI

Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) sosyal medya çalışmalarına ek olarak farklı şehirlerde buluşmalar gerçekleştirerek yasanın çıkması adına her türlü gayreti gösteriyorlar. Başta hükümet olmak üzere Meclis’in bu konuda somut adımlar atmasını isteyen EYT’li vatandaşlar seslerini duyurmak için Ankara’da buluşuyorlar. Yerel Seçimler öncesi ‘EYT Büyük Ankara Buluşmasında’ toplanan EYT’li vatandaşlar seslerini duyurmak ve yasasnın bir önce meclise gelmesini istiyorlar. Bu kapsamda gerçekleştirilecek olan Ankara buluşması öncesinde ise EYT SYDD’den çok önemli bir uyarı geldi. 

EYT SYDD Tarafından Yapılan Uyarı

Emeklilikte Yaşa Takılanlar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (EYT SYDD), saat 13.00’de Ankara Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan EYT Ankara Buluşmasına; ”Türk bayrağı ve dernek pankartı dışında hiçbir siyasi parti bayrağı, afiş, pankart, yelek, sendika yelekleri gibi şeylere kesinlikle izin verilmeyeceği belirtildi.”

EYT Gelişmelerini an ve an takip için aşağıda yer alan bağlantılarda uygulamamızı telefonunuza indirin, tüm detaylardan anında haberdar olun.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir